1. Haberler
  2. Teknoloji
  3. TCL C755 QD-Mini LED TV Özellikleri

TCL C755 QD-Mini LED TV Özellikleri

featured
service

Teknoloji dünyasının önde gelen isimlerinden TCL, yeni nesil C755 QD-Mini LED TV’lerini Türkiye’deki seçili Arçelik mağazalarında tüketicilerle buluşturuyor. Bu yeni televizyon serisi, üstün görüntü teknolojileri ve yenilikçi özellikleri ile dikkat çekiyor.

Geniş Ekran Seçenekleri ve Üstün Teknoloji

C755 QD-Mini LED TV’ler, 55, 65 ve 75 inç ekran boyutlarıyla tüketicilere geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor. Dolby Vision, Dolby Atmos gibi ses ve görüntü teknolojileri ile IMAX Enhanced izleme deneyimi sunan bu modeller, kullanıcılarına sinema salonu kalitesinde bir seyir deneyimi vaat ediyor.

Oyun Tutkunlarına Özel Performans

TCL’nin C755 serisi, özellikle oyun tutkunlarını hedef alıyor. 144Hz yenileme hızı ve 4K çözünürlük ile en net görüntü performansını sağlayan televizyonlar, HDMI 2.1 desteği ve AMD FreeSync Premium Pro sertifikası ile yeni nesil oyun konsollarıyla tam uyum sağlıyor. Ayrıca, Game Master 2.0 özelliği ile titreşimsiz ve akıcı bir oyun deneyimi sunuyor.

Teknoloji Lideri TCL’nin Arçelik İle Güçlü İş Birliği

TCL’nin C755 QD-Mini LED TV’leri, Arçelik mağazalarında Bilkom satış sonrası güvencesiyle tüketicilere sunuluyor. Bu iş birliği, TCL’nin Türkiye pazarındaki rekabet gücünü artırırken, tüketicilere üst düzey teknolojiye sahip ürünlerin erişimini de kolaylaştırıyor. Dolby Vision, tam dizi yerel karartma ve QLED-PRO teknolojisi gibi özelliklerle donatılan bu televizyonlar, ev eğlence sistemlerinde yeni bir dönem başlatıyor.

TCL C755 QD-Mini LED TV Özellikleri