1. Haberler
  2. Spor
  3. TASKK 45. Başkanlar Kurulu ve TFF Amatör İşler Kurulu Toplantısı Erzurum’da Yapıldı

TASKK 45. Başkanlar Kurulu ve TFF Amatör İşler Kurulu Toplantısı Erzurum’da Yapıldı

featured
service

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) 45. Başkanlar Kurulu ve TFF Amatör İşler Kurulu Toplantısı 24-26 Mayıs 2024 tarihleri arasında Erzurum’da yapıldı.

Toplantıya TFF İcra Kurulu Üyesi ve TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez, Palandöken Kaymakamı Uğur Tutka, Erzurum Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Zafer Aynalı, Palandöken Belediyesi Başkan Yardımcısı Ömer Menderes Acar, Yakutiye Belediyesi Başkan Yardımcısı Suat Hayri Güneş, Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Levent Çakmur, Büyükşehir Belediyesi Spor Müdürü Muzaffer Şahin, İl Hakem Kurulu Başkanı Cihat Çelikdağ, TFF Erzurum Bölge Müdürü Metin Codur, TASKK Yönetim, Denetim, Disiplin ve Onur Kurulu Üyeleri, ASKF Başkanları ile TFF Amatör İşler Kurul üyeleri katıldı.

TASKK 45. Başkanlar Kurulu ve TFF Amatör İşler Kurulu Toplantısı Erzurum'da Yapıldı 1

Yoğun katılımla gerçekleşen toplantıda, TFF Amatör İşler Koordinatörü ve TASKK Genel Başkan Vekili Remzi Ay, 2023-2024 sezonu Bölgesel Amatör Lig, BAL Baraj müsabakaları, Türkiye şampiyonaları, yerel ligler ve Bölge Karmaları (UEFA Regions Cup) ve 2024-2025 sezonunda yapılacak çalışmalar hakkında detaylı bir sunum gerçekleştirdi.

Sunumun ardından Başkanlar Kurulu ve Amatör İşler Kurulu üyeleri, gündem maddelerini görüşerek fikir alışverişinde bulundu. Amatör sporun gelişmesi ve ilerlemesi için yapılabilecek çalışmalar ele alındı, çeşitli konularda görüş ve öneriler dile getirildi.

Toplantı, TFF İcra Kurulu Üyesi ve TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez’in kapanış konuşması ile son buldu.

TASKK 45. Başkanlar Kurulu ve TFF Amatör İşler Kurulu Toplantısı Erzurum’da Yapıldı