fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  7,5230
  %-0,12
 • EURO
  8,9774
  %-0,03
 • ALTIN
  413,74
  %0,61
 • BIST
  1.542
  %0,26
Taşdelen Mazbatasını Aldı

Taşdelen Mazbatasını Aldı

Alper Taşdelen: “Aydınlık Türkiye’nin tek yolu çalışmak. Biz Çankaya’da bunu başardık. Çankaya’da destan yazdık. 5 yıl boyunca tüm belediye çalışanlarımızla gece gündüz omuz omuza daha çok çalışıp destan yazmaya devam edeceğiz”

31 Mart Yerel Seçimlerinde %73,48 oy oranıyla Çankaya Belediye Başkanlığına yeniden seçilen Alper Taşdelen mazbatasını aldı.

31 Mart Yerel Seçimlerinde %73,48 oy oranıyla Çankaya Belediye Başkanlığına yeniden seçilen Alper Taşdelen, mazbatasını aldı. Alper Taşdelen’e eşi Kezban Taşdelen, çocukları Nehir ve Aras Taşdelen de eşlik etti. Alper Taşdelen’in Çankaya İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını almasının ardından seçilen Belediye Meclis Üyelerinin de katılımıyla Yılmaz Güney Sahnesi’nde Mazbata Töreni düzenlendi. Törene CHP Çankaya İlçe Başkanı Fahri Yıldırım ve İyi Parti Çankaya İlçe Başkanı Kevser Ofluoğlu ile çok sayıda Çankayalı katıldı.

Törende kısa bir konuşma yapan Alper Taşdelen, 31 Mart Yerel Seçim çalışmasını 3 ay değil 5 yıllık görev dönemi boyunca çalışarak, Çankaya’ya hizmet üreterek yaptıklarını söyledi. Çankaya’da %73.48 oy alarak tarihi bir başarı elde ettiklerini dile getiren Taşdelen, “Biz Çankaya’da yüreğimizde insan sevgisiyle çalışarak yüreğimizi ortaya koyarak çalıştık. Aydınlık Türkiye’nin tek yolu çalışmak. Biz Çankaya’da bunu başardık. Çankaya’da destan yazdık. 5 yıl boyunca tüm belediye çalışanlarımızla gece gündüz omuz omuza daha çok çalışıp destan yazmaya, Çankayalılara hizmet etmeye devam edeceğiz. Çankaya başarının adı oldu, başarının adı olmaya devam edecek. Biz Çankayalılara elimizi uzattık, Çankayalılar bize kucağını açtı. Bu ülkeyi aydınlığa çıkarmak için el ele omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz. Çünkü Çankaya’nın farklı bir anlamı var. Çankaya Mustafa Kemal Atatürk’ün ilçesi. O’na layık işler yaparak Çankaya’da çok daha büyük başarılara imza atacağız” diye konuştu.

Çankayalıların ‘abi, amca, evladım, Alper’ diye hitap etmeleriyle kendisini aileden biri olarak görmelerinden büyük mutluluk duyduğunu belirten Alper Taşdelen, bu büyük ailenin bir parçası olarak Çankayalılar için gece gündüz çalışmaya devam edeceğini vurguladı. Siyasette verdiği her sözü tutmuş olmanın gururunu yaşadığını da sözlerine ekleyen Taşdelen,”Yüreği aydınlık olanların, önderi Mustafa Kemal Atatürk olanların başaramayacağı hiçbir şey yoktur” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı