fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  8,4795
  %1,02
 • EURO
  10,2821
  %1,17
 • ALTIN
  508,69
  %0,39
 • BIST
  1.454
  %-0,45
Taksici Esnafından Başkan Yavaş’a Destek

Taksici Esnafından Başkan Yavaş’a Destek

Son günlerde asılsız iftira ve iddialara maruz kalan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a destek mesajları yağıyor.

Başkan Yavaş hakkında başlatılan karalama kampanyalarına karşı bir destek de taksici esnafından geldi. Yaklaşık 250 taksici esnafı, Büyükşehir Belediyesi hizmet binasına araçlarıyla gelerek, destek mesajları verdi.

“BAŞKAN YAVAŞ YALNIZ DEĞİLDİR”

Taksiciler Odası Eski Başkanı Erdal Gökçü, Büyükşehir Belediyesi önünde yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve Meclis üyelerine karşı yürütülen iftira yüklü kara propagandaya karşı Sayın Mansur Yavaş’ın yalnız olmadığını söylemek ve destek olmak amacıyla burada toplandık. Başkan Yavaş, Ankaralı hemşerilerimizin karda kışta ya da yaz sıcaklığında otobüs beklerken belediyenin bütçesini dinozor heykellerine harcamam dediği için yalnız değildir, Halk Ekmeğin un ihtiyacı için Rusya’dan buğday ithal etmeyeceğim Ankaralı çiftçiden temin edeceğim dediği için yalnız değildir, Ankaralı öğrencilerin kullandığı suda indirim yaptığı için yalnız değildir, geçmişte yapılan savurganlığı önleyip tüyü bitmemiş yetimin hakkını yedirmem dediği için yalnız değildir. Ankara’nın çiftçisi, esnafı yani Ankara’nın tamamı arkasında olduğu için yalnız değildir.”

 BAŞKAN YAVAŞ’TAN TAKSİCİLERE TEŞEKKÜR

“İmar rantına karşıyız, Mansur Başkanın yanındayız” sloganları atan taksici esnafının yanına gelerek teşekkür eden ve makamında ağırlayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, şu değerlendirmelerde bulundu:

“Ulaşımın düzgün sağlanması için çalışıyoruz. Banliyö treni günde 51 bin kişi taşıyor. Otobüslerde hangi hatta kaç yolcu taşınıyor artık biliyoruz. Bunların hepsini tespit ettik ve Avusturya’ya gönderdik çözümlenmesi için. Bunun sonucunda da trafik ve ulaşım sorununu çözeceğiz. Taksilerimiz şimdi Akıllı Taksi olacak… Bakın iddia ediyorum esnaf daha çok kazanacak. 3 dönemdir taksici esnafı yanımda, taksici esnafına minnettarım. Beni Ankara’ya tanıtan da taksiciler oldu. Çok teşekkür ediyorum.”

 İFTİRA ATANLARI KINADILAR

Çukurambar Taksiciler Derneği’nden Selahattin Karabenli, “Meyve veren ağaç taşlanır. Başkanımız Ankara’da olumlu bir hava oluşturdu. Güzel gidişata bazılarının çamur atması bizim tarafımızdan kabul görmediği için Ankaralı taksiciler olarak başkanımızın yanında olmak istedik. İftira atanları biliyor ve kınıyoruz” derken, Yunus Emre Samur adlı bir başka taksici de, “İftiraları kabul etmiyoruz. Bizler her zaman başkanın yanında olacağız’’ sözleriyle düşüncelerini paylaştı.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
ankara MANSUR YAVAŞ

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı