fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  7,5345
  %0,31
 • EURO
  8,9835
  %-0,36
 • ALTIN
  411,42
  %0,37
 • BIST
  1.542
  %0,26
Sınav dönemlerinde de hijyen desteği sürüyor

Sınav dönemlerinde de hijyen desteği sürüyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına (EKPSS) giren adayları da yalnız bırakmadı. Ankara Zabıtası, Başkent’te sınava girecen öğrenci ve engelli vatandaşlar ile sınav görevlilerine maske, el dezenfektanı ve su dağıttı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da, sosyal medya hesabı üzerinden sınava girecek adaylara başarı dileklerinde bulundu.

 Ankara Büyükşehir Belediyesi, toplu taşıma araçlarından kamu kurum ve kuruluşlarına, pazar yerlerinden kent genelindeki esnafa kadar birçok noktada hijyen desteği vermeye devam ediyor.

Başkent’te sınava giren adayları da yalnız bırakmayan Ankara Zabıtası, hafta sonu gerçekleştirilen Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (EKPSS) giren adaylar ile sınav görevlilerine de maske, el dezenfaktanı ve su dağıttı.

BAŞKAN YAVAŞ SINAVA GİRECEK ADAYLARA BAŞARI DİLEĞİNDE BULUNDU

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş sosyal medya hesapları üzerinden Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı’na girecek olan adaylara başarı dileklerini ileterek, “Emeklerinizin karşılığını almanız en büyük tememnim. Aşamayacağınız engelin olmadığına tüm kalbimle inanıyorum” dedi.

Sınav noktalarına stant kuran Ankara Zabıtası, sınava girecek adaylar ve sınav görevlileri başta olmak üzere ailelerine toplam 41 bin maske ve 25 bin su dağıtımı gerçekleştirdi.

Hacı Bayram Veli Üniversitesi’nde sınav öncesi hijyen desteği çalışmalarını yerinde takip eden Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Mustafa Koç, şu değerlendirmelerde bulundu:

“Başkent genelinde 148 okulda, 9 bin 100 öğrenci ve engelli vatandaşımız Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına girecek. Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak okul girişlerinde sınava girecek engelli vatandaşları ve ailelerini Başkanımız Sayın Mansur Yavaş’ın başarı dilekleriyle kapıda karşılıyor ve onlara maske, el dezenfektanı ve su ikram ediyoruz. Büyükşehir Belediyemizin önünde ayrıca 10 aracı Başkent 153’e gelecek olan yardım ve ulaşım taleplerini karşılamak için hazır bulundurduk. Salgın sürecinde Ankaralı hemşehrilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.”

ADAYLARDAN BAŞKAN YAVAŞ’A TEŞEKKÜR

Hayallerindeki mesleğe kavuşabilmek için sınava girmeye hazırlanan adaylar, sınav öncesi kendilerine maske, el dezenfektanı ve su dağıtan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a şu sözlerle teşekkür ettiler:

-Cengiz Tuna: “Engelli Kamu Personeli sınavına girmek için okula geldiğimizde bizleri karşılayan ve maske, el dezenfektanı ve su dağıtan Büyükşehir Zabıta ekiplerine ve Mansur Yavaş’a teşekkür ederim.”

-Ali Akbaba: “Sınav öncesi bizlere maske, el dezenfektanı ve su dağıtımını sağlayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a teşekkür ederim.”

-İpek Deniz: “Bizlere maske, el dezenfektanı ve su dağıtan Ankara Zabıtası ekiplerine ve Başkanımız Mansur Yavaş’a teşekkür ederim.”

-Mustafa Akça: “Sınava girecek olan adaylara maske, el dezenfektanı ve su dağıtılması gerçekten güzel bir hizmet. Bunu gerçekleştirdiği için Başkanımız Mansur Yavaş’a teşekkür ederim.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı