Selçuk Tümay’a Fransa Hükümetinden Şövalye Liyakat Nişanı

Selçuk Tümay’a Fransa Hükümetinden Şövalye Liyakat Nişanı

ABONE OL
Aralık 24, 2021 13:52
Selçuk Tümay’a Fransa Hükümetinden Şövalye Liyakat Nişanı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Fransa Tarım Bakanlığı tarafından 1883 yılından bu yana verilen Tarım Şövalye Liyakat Nişanı’na (Chevalier du Merite Agricole) Pernod Ricard Ortadoğu Kuzey Afrika ve Türkiye Genel Müdürü Selçuk Tümay layık görüldü. Tümay, Şövalye Liyakat Nişanı’nı, Fransız Sarayı’nda düzenlenen özel bir törenle Fransa Başkonsolosu Olivier Gauvin’in elinden aldı.

Pernod Ricard’ın Ortadoğu Kuzey Afrika ve Türkiye Genel Müdürü Selçuk Tümay Tarım Şövalye Liyakat Nişanı’na sahip oldu. 

Tümay bu nişana; Pernod Ricard bünyesindeki Fransız alkollü içki markalarının Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinde sorumlu ve başarılı bir şekilde pazarlanması ve geliştirilmesi konusundaki gayretlerinden dolayı hak kazandı. 

Şövalye Liyakat Nişanı’nı, Fransız Sarayı’nda düzenlenen özel bir törenle Olivier Gauvin’in elinden alan Tümay şu sözleri söyledi; “Bu nişanı, ‘keyifli anların yaratıcıları’ olma vizyonuyla birlikte çok başarılı işler yaptığımız tüm Pernod Ricard Türkiye çalışanları adına alıyorum, bu ekibin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. Fransız yeme içme kültürünün ve Fransız markalarının ışıldamasına katkı sağlamaktan, bu ışıkla tüketicilerimizin keyifli anlarına ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi. 

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


    HIZLI YORUM YAP

    rk

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.