Pursaklar’ın kadınları gezdi gördü eğlendi

featured
service

Pursaklar Belediyesi, ilçede ikamet eden ev kadınlarının doğal, kültürel ve tarihi güzellikleriyle ön plana çıkan şehirleri keşfetmeleri için yaz ayları boyunca İstanbul, Bursa, Kastamonu, Nevşehir ve Konya illerine Kültür Gezileri düzenledi.

Pursaklar Belediyesi Kültür Müdürlüğü’nün düzenlediği ve yoğun ilgi gören kültürel gezilerinde, 5438 kadın yaz ayları boyunca tarihi zenginliğiyle ve doğal güzellikleriyle yerli ve yabancı turistlerin büyük dikkatini çeken büyükşehirleri, gezme ve tanıma fırsatı buldu.

‘‘Mutlu kadınlar, mutlu aileler, mutlu Pursaklar’’

Ev hanımlarının iki ay boyunca tarihi ve doğal güzellikleri ile ortaya çıkan şehirleri ziyaret ettiğini belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Temmuz ve Ağustos aylarında Bursa, Konya, İstanbul, Kastamonu ve Nevşehir’e düzenlediğimiz Kültür Gezilerine 5438 kıymetli ev hanımı katıldı. Yeni yerler, yeni dostluklar, güzel hatıralar biriktirdiler. Ülkemizin kültürel zenginliğini ve güzelliğini ev hanımlarına yerinde görme imkânı buldular. Mutlu kadınlar, mutlu aileler, mutlu Pursaklar. Kıymetli hanımlar, emekleriniz ödenmez. Gezilerimize katılan, yoğun ilgi gösteren vefakâr, cefakâr ev hanımlarımıza çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

Pursaklar’ın kadınları gezdi gördü eğlendi