1. Haberler
  2. Pursaklar
  3. Pursaklar’da Gençlik Haftası Coşkusu

Pursaklar’da Gençlik Haftası Coşkusu

featured
service

Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Pursaklar Belediyesi tarafından Devlet Tiyatroları Pursaklar Sahnesinde düzenlenen konserde sahne alan Engincan, gençlere unutulmaz bir akşam yaşattı.

Her yeni gün kültürel ve sanatsal etkinliklerle 7’den 70’e tüm vatandaşların hayatına dokunan Pursaklar Belediyesi, Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Engincan konseri düzenledi.

Devlet Tiyatroları Pursaklar Sahnesinde düzenlenen konserde, gençlerin coşkusuna ve heyecanına ortak olan Başkan Ertuğrul Çetin, konser boyunca gençlerle birlikte unutulmaz bir akşam yaşadı.

‘‘Gençlerimizin yoğun ilgisi ve heyecanı bizleri çok mutlu etti’’

Gençlerin Gençlik Haftası etkinliklerine yoğun katılımlarının kendilerini mutlu ettiğini belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Harika bir Engincan konserini geride bıraktık. Gençlerimizin yoğun ilgisi ve heyecanı bizleri çok mutlu etti. Her şey gençlerimizin için. Gençlerimize yönelik sosyal, kültürel, sportif faaliyetlerimiz hız kesmeden devam edecek. Biz gençler için her şeye varız. Tüm hemşehrilerimize ve sanatçımıza teşekkür ediyorum’’ dedi.

Pursaklar’da Gençlik Haftası Coşkusu