1. Haberler
  2. Gündem
  3. Mehmet Şimşek’ten Açıklama: “Dedikodulara İtibar Etmeyin”

Mehmet Şimşek’ten Açıklama: “Dedikodulara İtibar Etmeyin”

featured
service

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile vatandaşların dedikodulara itibar etmemesini istedi. Şimşek, “Üretilen dedikodulara itibar etmeyiniz ve politikalarımız ile ilgili bizden duymadığınız hiçbir haber veya söylentiye lütfen inanmayınız” diye konuştu.

“YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR”

Açıklamasında bir süredir yalan haberlerle kasıtlı bir şekilde gündem oluşturulmaya çalışıldığını vurgulayan Şimşek, “Bizim derdimiz memlekete hizmet, gündemimiz yoğun. Bu zor coğrafyada ülkemizin sorunlarını çözmek, potansiyelini ve performansını artırmak için yapacak çok işimiz var. Enflasyonu düşürmek, cari açığı azaltmak, bütçe disiplini tesis etmek ve yapısal sorunları çözmek konusunda kararlıyız.” dedi.

Uygulanan ekonomik programa Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tam destek verdiğini ifade eden Şimşek, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayı şu şekilde sürdürdü; “Cumhurbaşkanımızın başından beri tam destek verdiği programımızı daha da güçlendireceğiz. Programımız hedeflerine ulaştığında, vatandaşlarımızın refahı da kalıcı olarak artacaktır. Vatandaşlarımızdan istirhamım; üretilen dedikodulara itibar etmeyiniz ve politikalarımız ile ilgili bizden duymadığınız hiçbir haber veya söylentiye lütfen inanmayınız”

Mehmet Şimşek’ten Açıklama: “Dedikodulara İtibar Etmeyin”