1. Haberler
  2. Sinema
  3. Komedi Filmi “BEYAZ EŞYA” 10 Mayıs’ta sinemalarda

Komedi Filmi “BEYAZ EŞYA” 10 Mayıs’ta sinemalarda

featured
service

PRT Film’in merakla beklenen komedi filmi “Beyaz Eşya”nın afişi yayınlandı. Yetenekli oyuncular Özge Yağız ve Burak Sevinç’in başrolleri üstlendiği bu eğlenceli yapım, 10 Mayıs Cuma günü sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Fatih Ay’ın yapımcılığını üstlendiği “Beyaz Eşya”, sinema ve dizi dünyasının parlayan yıldızlarından olan Yağız ve Sevinç’in performanslarıyla dikkat çekiyor. Aynı apartmanda yaşayan farklı karakterlere odaklanan film, izleyicilere komik ve sürprizlerle dolu bir hikaye sunmayı vaat ediyor. Hakan Eser’in yönettiği bu eğlenceli komedi, 10 Mayıs Cuma günü vizyona girecek.

Film, sıradan iki buzdolabının iki ailenin başına nasıl dertler açabileceğini eğlenceli bir şekilde anlatıyor. Ferit Aktuğ, Sarp Bozkurt, Bahtiyar Engin, Aycan Koptur, Alper Baytekin, Metin Coşkun, Barış Başar, Sami Aksu, Ebru Şam, Ceren Taşçı, ve Cemil Şahin gibi birbirinden değerli isimleri de bir araya getiriyor.

Filmin afişiyle birlikte, izleyicilerin heyecanı daha da artarken, 10 Mayıs’ta sinemalarda başlayacak olan “Beyaz Eşya”, seyircilere keyifli bir sinema deneyimi vadediyor.

Komedi Filmi “BEYAZ EŞYA” 10 Mayıs'ta sinemalarda 1
Komedi Filmi “BEYAZ EŞYA” 10 Mayıs’ta sinemalarda