fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  8,4705
  %-0,37
 • EURO
  10,2921
  %0,22
 • ALTIN
  502,04
  %0,55
 • BIST
  1.441
  %-0,25
Keçiören Ramazan Etkinliklerinde Ankara Kültürü Tanıtıldı

Keçiören Ramazan Etkinliklerinde Ankara Kültürü Tanıtıldı

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “İslam kardeşlik ve sevgi dinidir. İnşallah Ramazan-ı Şerif, devletimizin ve milletimizin sonsuza kadar var olmasına, Müslüman kardeşlerimizin feryatlarının son bulmasına ve İslam’ı İslam gibi yaşamasına vesile olur” dedi.

Keçiören’de geleneksel Ramazan etkinlikleri Ankara Kültür Evi açılışı, Ankara Seymenler Kulübü Derneği Korosu konseri eşliğinde kız oyunları ve Seymen gösterileriyle devam etti. Keçiören Belediyesi tarafından her gün iftardan sonra Kalaba Kent Meydanı’nda düzenlenen Ramazan-ı Şerif etkinliğinde Ankara Gecesi kapsamında Ankara Kültür Evi açılışı yapıldı. Başkan Altınok Ankara Kültür Evi’nin açılışını, AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, Ankara Dernekler Federasyonu Başkanı Celalettin Uludağ, Ankara Seymenler Kulübü Derneği Başkanı Şerafettin Demir, Kızılcahamamlılar Derneği Genel Başkanı Beyhan Sarı, Ankara Sanat Kulübü Derneği Başkanı Türker Demir ve AK Parti Keçiören İlçe Başkanı Zafer Çoktan ile birlikte yaptı.

RAMAZAN-I ŞERİF BİRLİĞİMİZE, DİRLİĞİMİZE VE BERABERLİĞİMİZE VESİLE OLSUN

Keçiören Ramazan etkinlikleri, Ankara Seymenler Kulübü Derneği Korosu`nun seslendirdiği türküler eşliğinde kız oyunları, Aşuk ile Maşuk oyunu ve Seymen gösterileriyle unutulmaz bir geceye sahne oldu.

Başkan Altınok programda yaptığı konuşmada, “Ramazan-ı Şerifinizi tebrik ediyorum. On bir ayın sultanı, rahmet ve bereket ayı Ramazan-ı Şerif tüm İslam âlemine ve bütün insanlığa hayırlar getirsin” dedi. Etkinliğe katılanlara teşekkür eden Altınok şunları söyledi: “İnşallah bu mübarek ay birliğimize, dirliğimize ve beraberliğimize vesile olur. Devletimizin ve milletimizin sonsuza kadar var olmasına vesile olur. Ezanlarımız okunuyor, huzur ve güven içerisinde iftarımızı yapıyoruz. Fakat İslam âleminde kan ve gözyaşı var. İslam, kardeşlik ve sevgi dinindir. İnşallah Ramazan-ı Şerif, Müslüman kardeşlerimizin feryatlarının son bulmasına ve İslam’ı İslam gibi yaşamasına vesile olur. Devletimizin kurucusu başta büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, şehitlerimizi ve gazilerimizi minnetle anıyorum. Allah hepsinden razı olsun.”

CEYLAN: EFSANE BAŞKAN, ANKARA’MIZA VE TÜRKİYE’MİZE ÖRNEK OLACAK

AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan da Başkan Altınok’un yeniden seçilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Keçiören’in efsane başkanı Turgut Altınok’u tekrar Keçiören’de görmekten mutluluk duyuyorum. Keçiören, Ankara’nın en önemli ilçelerinin başında geliyor. Efsane Başkan Turgut Altınok burayı marka haline getirdi. İnanıyoruz ki, Keçiören Belediye Başkanı olarak ilçede hayata geçireceği projelerle yeniden Ankara’mıza ve Türkiye’mize örnek olacak. Bu vesileyle Ankara Gecesi’nin ve Ramazan-ı Şerif’in hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı