Karsan ödüle doymuyor

Karsan ödüle doymuyor

ABONE OL
Aralık 4, 2021 09:33
Karsan ödüle doymuyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye otomotiv sanayinin önde gelen kuruluşlarından Karsan, üretim ve ihracatta elde ettiği başarıları ödüllerle taçlandırıyor.

İSTANBUL (İGFA) – Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu’nun (TİSK), 2014 yılından bu yana kurumların sosyal sorumluluk farkındalığını artırmak amacıyla, her sene farklı bir temayla düzenlediği ödül programı çerçevesince Karsan ödüle layık görüldü.

Karsan Pozitif & İletişim Portalı projesi de bu yıl “İşimizin Yarını” ana temasıyla gerçekleştirilen «Ortak Yarınlar» ödül programında İş, İş Kültürü ve İş Gücü Dönüşümü Kategorisi’nde ödül aldı. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Karsan CEO’su Okan Baş, “Hem yurt içinde hem yurt dışında elde ettiğimiz başarıların temelinde, hep daha iyisi için çalışmayı ve yeni fikirlere açık olmayı esas alan iş kültürümüz yer alıyor. Tüm bu gerçeklerden yola çıkarak hazırladığımız projemizin layık görüldüğü ödül bizim için son derece kıymetli…Yolculuğumuza; Karsan’ı hedeflediği yarınlara taşıyacak en önemli gücün çalışma arkadaşlarımız olduğu bilinciyle ve ortak yarınların birlikte mümkün olduğu inancıyla devam edeceğiz.” dedi.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


    HIZLI YORUM YAP

    rk

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.