fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  8,1829
  %0,35
 • EURO
  9,7484
  %0,47
 • ALTIN
  457,47
  %0,05
 • BIST
  1.393
  %-1,65
Kardeş Kent Protokolü Elmadağ’da İmzalandı

Kardeş Kent Protokolü Elmadağ’da İmzalandı

Çankaya Belediyesi ve Elmadağ Belediyesi Kardeş Kent Protokolü Elmadağ’da imzalandı.

Belediye Başkanları Alper Taşdelen ve Adem Barış Aşkın’ın, katıldıkları bir işletme açılışında vatandaşlara duyurdukları kardeşlik anlaşması coşku ile karşılandı.

 Alper Taşdelen; “Elmadağ’ın gelişmesi için Kardeş Belediye olarak her zaman el ele, omuz omuza olacağız, her şey çok güzel olacak”

 Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın’ı makamında ziyaret etti. Ankara’nın komşu iki ilçesi olarak Kardeş Kent Protokolü de imzalayan belediye başkanları, ortak çalışmaların arttırılarak ilçede yaşayan vatandaşlara hizmet için her zaman yan yana olmaktan mutluluk duyacaklarını belirttiler. Elmadağ Belediyesi anı defterini imzalayan Taşdelen, “Elmadağ’ın gelişmesi için Kardeş Belediye olarak her zaman el ele, omuz omuza olacağız, her şey çok güzel olacak” notunu düştü.

 KÖY ENSTİTÜLERİNİN 80. YILINA HAZIRLIK

Seçim sürecinden itibaren Çankaya’yı ve Taşdelen’i hep yanında hisseden, bu güveni duyan vatandaşların oyuyla işbaşına geldiğini belirten Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın, “Bu kardeşlik protokolü ile de omuz omuza olmaktan onur duyacağım” dedi. Uzun ve kısa vadeli çalışmaları hakkında bilgi veren Aşkın, Elmadağ’ın tarihi öneminden söz ederek, önümüzdeki yıl 80. Kuruluş yıldönümü olan Köy Enstitüleri için Hasanoğlan’da görkemli bir etkinlik yapma hazırlığında olduklarını, yine Hasanoğlan’da bir parkın yenileme çalışmalarına başlayacaklarını aktardı.

 Elmadağ Belediyesi ve iki ilçede yaşayan vatandaşlar arasındaki bağı güçlendirmek için dayanışma içinde davranacaklarını belirten Taşdelen, her türlü desteği vermekten mutluluk duyacaklarını ifade etti.

 Belediye Meclis Üyeleri ve Belediye bürokratlarının da katıldığı Kardeş Kent Protokolünün ardından bir işletme açılışına katılan Başkanlar, burada toplanan vatandaşlara müjdeyi verdi. Taşdelen ve Aşkın’ın konuşmaları vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı.

Hasanoğlan’da yenilenmesi planlanan parkı da ziyaret eden Taşdelen ve Aşkın, burada vatandaşlar ve çocuklarla sohbet etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
çankaya Elmadağ

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı