fbpx
SİZ DE YAZIN...

  • DOLAR
    8,5646
    %1,13
  • EURO
    10,3784
    %1,08
  • ALTIN
    513,62
    %1,08
  • BIST
    1.440
    %-0,97
Karagöz: “Halka hizmet hakka hizmettir anlayışıyla yola çıktık”

Karagöz: “Halka hizmet hakka hizmettir anlayışıyla yola çıktık”

Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği (TYGD) üyeleriyle bir araya gelen Hasan Karagöz, Ankara’dan milletvekili olmak için aday adayı olduğunu açıkladı.

24 Haziran’da yapılacak olan cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde Ankara’dan milletvekili aday adaylığını açıklayan işadamı Hasan Karagöz, “Halka hizmet Hakka hizmettir anlayışıyla yola çıktık” dedi.

2015 yılında Ak Parti’den Ankara 1. bölge 14. sıra milletvekili adayı olan Karagöz, yıllardır Ak Parti teşkilatlarında farklı kademelerde görev yaptığını ve gelinen süreçte hizmet ettiği kitleyi genişletmek adına milletvekili adayı olduğunu ifade etti.

Karagöz, “Gençlik yıllarımdan beri önce ülkem olmak üzere partim ve liderim için her zaman bir mücadele ve bir hizmet içerisinde oldum. Geldiğimiz bu süreçte Ak Parti’nin bir neferi olarak Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Genel Başkanımızın önderliğinde Ankara’ya ve Ankaralılara, hemşehrilerime hizmet etmek adına milletvekili adayı oldum.” diye konuştu.

27 yıldır alt yapı sektöründe faaliyet gösteren bir firmanın yönetim kurulu başkanlığını yapan Karagöz, yurt dışındaki ülkelere kıyasla Türkiye’de yapılan alt yapı çalışmalarının yeterli olmadığını ve bu alanda Türkiye için faydalı projeler üreteceğini belirtti.

Toplantıya katılan TYGD üyelerine teşekkür eden Karagöz, “Siyasi hayatımda yeni bir evreye geçmek, bilgi ve birikimimi ülkemin geçtiği zorlu süreçte daha aktif kullanabilmek için siz değerli basın mensubu arkadaşlarım beni daha da heyecanlandırdı.” ifadelerini kullandı.

TYGD Genel Başkanı Kenen Akçahanoğlu da milletvekili aday adayı Hasan Karagöz’ün davetinden duyduğu memnuniyeti belirterek, “Her zaman samimi ilişkilerden ve güçlü diyalogdan yanayız. Siyasetçi ve vatandaş arasındaki köprüdür gazeteci. Siz görev bilinciyle ülkemize ve şehrimize faydalı işler yapmak adına böyle bir yola çıktınız. Biz de üzerimize düşen görev ve sorumlulukların bilincindeyiz. Davetinizden dolayı derneğimizin tüm üyeleri adına teşekkür ediyorum. Kurduğumuz iletişimin ve samimiyetin ilerleyen süreçte de devam etmesini temenni ediyorum.” dedi.

HASAN KARAGÖZ KİMDİR?
1979 Yılında Çankırı da dünyaya gelen Hasan Karagöz, 1985 yılında ailesi ile Ankara’ya yerleşti. Eğitimini Ankara’da tamamladı. Liseyi Ayrancı Ticaret Meslek Lisesinde, üniversiteyi Bilkent Üniversitesinde; sırasıyla Bilgisayar Destekli Muhasebe ve İşletme Bilgi Yönetimini Bölümlerini Bitirerek Lisans Derecesi ile mezun oldu. Siyasete Üniversite yıllarında gençlik kollarına destek vererek başladı. 2014 yılında Genel Merkez Ataması ile Ankara İl Yönetimi Asil Üyeliği görevine başladı. İl Yönetiminde Seçim İşleri Başkan Yardımcılığı ve İlçe Koordinatörlüğü görevini 25 Aralık 2014 İl Kongresine kadar başarı ile devam ettirdi. Genel Merkez ilke kararı gereği bu kutlu davada daha fazla sorumluluk ve görev almak için il yönetimini bırakarak milletvekilliğine aday adayı oldu. 7 Nisan 2015’te genel merkezin teveccühü ile Ankara 1. Bölgeden milletvekili adayı olarak seçildi. İyi derecede İngilizce bilemektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı