1. Haberler
  2. Dizi
  3. İnci taneleri dizisi hangi gün, son bölüm izle

İnci taneleri dizisi hangi gün, son bölüm izle

featured
service

İnci Taneleri dizisi, Türk televizyon izleyicilerinin merakla takip ettiği bir yapım haline geldi. Yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez’in oturduğu dizi, başrollerinde Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi usta oyuncuları barındırıyor. Peki, son bölümde neler yaşandı?

Ekranların sevilen dizisi İnci Taneleri, her perşembe günü Saat: 20:00’da Kanal D ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor. İnci Taneleri dizisinin son bölümünde yaşananlar, tekrarı nasıl izlenir, fragmanı nasıl izlenir, haberimizde…

Dilber ve Azem Arasındaki Karmaşık İlişki

Dizinin 12. bölümünde, Azem karakteri, Dilber ile arasında kalan zorlu bir durumla karşı karşıya kalıyor. Azem’in açıkça uzaklaşmak istediğini belirtmesiyle Dilber, büyük bir aşk acısı çekiyor. Bu durumun üstesinden nasıl gelecekleri merak konusu.

Piraye’nin Öğrendikleri ve Yüzleşme Zamanı

Piraye karakteri, Azem’in Dilber ile olan ilişkisini ve oteldeki yaşantısını öğrenince, ikili arasında zorlu bir yüzleşme kaçınılmaz hale geliyor. Azem, iletişimsizliği sona erdirmek adına Piraye’ye doğru adımlar atmaya başlıyor.

Zahir’in Tuzakları ve Tehlikeler

Dilber, Yıldız’la birlikte Zahir’in tuzaklarına mı düşecek? Zahir’in Dilber’in karşısına geçip ne söylediği büyük bir merak konusu. Bu gelişme dizinin ilerleyen bölümlerinde nasıl bir etki yaratacak?

Nehir’in Durumu ve Azem’in Arayışı

Azem karakteri, kızı Nehir’in tedavi gördüğü hastanede yeni bir iz buluyor. Ancak bu sevinçli gelişme, Dilber’in perişan haline tanık olmasıyla gölgeleniyor. Azem, hem kızı Nehir’in durumuyla ilgilenirken hem de Dilber’in yaşadığı sıkıntıları çözmeye çalışıyor.

İnci Taneleri Tekrarı Ne Zaman?

Dizinin tekrarları, Salı geceleri saat 00:30’da Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Bu sayede kaçırdığınız bölümleri de takip etme fırsatınız oluyor.

İnci Taneleri Son Bölüm İzle

Eğer son bölümü kaçırdıysanız endişelenmeyin! İnci Taneleri dizisinin son bölümünü Kanal D web sitesinden izleyebilirsiniz. Böylece dizinin son gelişmelerini takip etme şansını elde edebilirsiniz.

İnci Taneleri Fragman İzle

Ayrıca, 2 Mayıs 2024 Perşembe günü yayınlanacak olan 13. bölümün fragmanını da Kanal D web sitesinden izleyebilirsiniz. Böylece gelecek bölümde neler olacağını şimdiden keşfedebilirsiniz.

İnci Taneleri dizisinin heyecan dolu macerası devam ediyor. Başrol oyuncularının performansı ve senaryonun akıcılığıyla izleyicileri ekran başına kilitleyen dizi, her hafta yeni gelişmelerle seyircilerini şaşırtmayı sürdürüyor. Takipte kalın, kaçırmayın!

İnci taneleri dizisi hangi gün, son bölüm izle