AKYURT Belediyesi, özellikle çocukları sevindirecek ve eğlence dolu bir Ramazan ayı geçirmelerini sağlayacak bir çalışmaya imza attı. Orta oyuncularını taşıyan araç, Akyurt’ta mahalle mahalle gezerek çocukları eğlendirmeye devam ediyor. Hacivat-Karagöz orta oyununu izlemek için balkonlara çıkan Akyurtlular ise renkli görüntüler oluşturuyor. Etkinlikle sokağa çıkma yasağı bulunan çocuklar da bir nebze olsun eğleniyor.
Hacivat Karagöz Akyurt’ta mahallelerde…
![Hacivat Karagöz Akyurt'ta mahallelerde... 1 haciatkaragöz](https://www.ufukgazetesi.net/wp-content/uploads/2020/05/haciatkaragöz.png)