fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  7,5082
  %-0,04
 • EURO
  9,0038
  %-0,14
 • ALTIN
  409,96
  %0,01
 • BIST
  1.538
  %0,46
“Gün Türkiyeli Olma Günüdür”

“Gün Türkiyeli Olma Günüdür”

Akyurt Platformu Derneği yöneticileri gazetemizi ziyaret etti. Ziyarette derneğin amaçları ve hedefleri üzerine konuşuldu.

Akyurt Platformu Derneği Başkanı Tevfik Kuz, yönetim kurulu üyeleri Hayri Karaüzüm ve Avni Gümüş gazetemizi ziyaret ettiler. Ziyarette derneğin amaçları ve hedefleri üzerine konuşuldu.Akyurt Platformu Derneği Başkanı Tevfik Kuz, “Özellikle bugün birlik ve beraberliğin önemi bir kez daha ortaya çıkmış oldu. Biz dernek olarak siyasi görüşleri ve farklılıkları ortadan kaldırarak Akyurt için hedefleri ortaya koyduk, bunun için çalışmalarımızı yürüteceğiz” ifadelerini kullandı.

“GÜN TÜRKİYE’Lİ OLMA GÜNÜDÜR”
Kuz, “Akyurt bizim evimiz, önce kendi evimizin önünü temizleyeceğiz. Akyurt için neler yapılabilir, daha iyi bir Akyurt için neler gerekli bu konuda hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Projelerimizi ve hedeflerimizi kısa bir süre içerisinde kamuoyu ile paylaşacağız” diye konuştu.

Ülkemizde son günlerde yaşanan terör olayları hakkında da görüşlerini dile getiren Kuz “Bugün Diyarbakırlı, Ankaralı, İstanbul’lu olma zamanı değil, gün Türkiyeli olma günüdür. Birlik ve beraberliğimizi sarsacak her türlü girişime karşı tepkimizi ortaya koymalı bu girişimlere fırsat vermemeliyiz. Ülkemizin huzuru ve bölünmez bütünlüğü için mücadele eden, canlarını feda eden Aziz Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve Türk Milleti’ne başsağlığı, gazilerimize ise acil şifalar dilerim.” şeklinde konuştu.

KÖK: “İLÇEMİZ ADINA BÜYÜK KATKI SAĞLAR”

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ufuk Kök ise sivil toplum örgütlerinin önemli olduğunu ve desteklenmesi gerektiğini dile getirerek “Akyurt’ta sivil toplum örgütlülüğü maalesef yıllardır sağlanamadı. Akyurt Halkı’nın inisiyatif alması, sözünü söylemesi, sorumluluk alması ilçemizi kuşkusuz ileriye taşımak adına büyük katkı sağlayacaktır. Bu bilinçle “önce halk” diyen gazetemiz her daim sizlerin ve Akyurt için katkı sağlamak isteyen gönüllü vatandaşların destekçisi olacaktır, Akyurt’un gelişimine katkı sağlayacak tüm girişimleri desteklemeye hazırız, yolunuz açık olsun” dedi.

DSCF5700

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı