1. Haberler
  2. Etimesgut
  3. Etimesgut Belediyesi’nden Dar Gelirli Ailelere Sünnet Desteği

Etimesgut Belediyesi’nden Dar Gelirli Ailelere Sünnet Desteği

featured
service

Etimesgut Belediyesi, dar gelirli ailelere destek olmak amacıyla 4-10 yaş arası çocukların sünnet törenlerini ücretsiz olarak gerçekleştirecek.

Etimesgut Belediye Başkanı Erdal Beşikçioğlu, “Etimesgut Belediyesi olarak hiçbir ayrım gözetmeksizin herkese eşit şekilde hizmet ediyoruz. Çocuklarımızın ve ailelerimizin mutluluklarını paylaşmak amacıyla düzenlenecek olan bu etkinlik ile sünnet işlemlerini uzman hekimler tarafından ücretsiz olarak gerçekleştireceğiz.” dedi.

Sünnet Töreni Tarih ve Yeri

Sünnet Töreni, 11 Temmuz 2024 tarihinde Bağlıca Engelsiz Yaşam Merkezi’nde saat 13:00’da gerçekleştirilecek. Aileler, ön kayıt sırasına göre gün ve saat randevusu oluşturularak çağrılacak. Bu sayede ailelerin Engelsiz Yaşam Merkezi’ne ulaşımları kolaylıkla sağlanacak. Etimesgut Belediyesi, ana hizmet binası önünde tahsis ettiği araçlarla ailelere ulaşım desteği sunacak.

İletişim Bilgileri

Etimesgut Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, sünnet töreni ile ilgili daha fazla bilgi almak isteyenler için iletişim bilgilerini paylaştı:

Etimesgut Belediyesi’nden Dar Gelirli Ailelere Sünnet Desteği

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.