fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  8,2364
  %-0,40
 • EURO
  10,0327
  %0,28
 • ALTIN
  484,91
  %0,49
 • BIST
  1.441
  %0,95
Ertürk koltuğunu minik Elif’e bıraktı

Ertürk koltuğunu minik Elif’e bıraktı

Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle koltuğunu ilkokul öğrencisi Elif Sene Kurtipek’e bıraktı. Minik Başkan büyüdüğünde belediye başkanı olmak istediğini söyledi.

Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Kahramankazan Gazi İlkokulu öğrenci ve öğretmenlerini ağırladı. Ziyaret sırasında 4’üncü sınıf öğrencisi Elif Sene Kurtipek, Ertürk’ün koltuğuna oturarak temsilen Kahramankazan Belediye Başkanı oldu.

Çocuklar adına Ertürk’e teşekkür

Minik Başkan Elif,  Ertürk’ün herhangi bir talimatlarının olup olmadığını sorması üzerine, “İlçemizde yaptığınız çalışmalarla çocukların tüm ihtiyaçlarını karşıladınız. Bu hizmetler için tüm Kahramankazanlı çocuklar adına sizlere şükranlarımı sunuyorum” dedi. Ertürk bunun üzerine minik Elif’e teşekkür ederek, büyüdüğünde ne olmak istediğini sordu. Minik Elif, Ertürk’ün sorusu üzerine, “belediye başkanı olmak istiyorum” yanıtını verdi. Ertürk, kendisinin de çocukken en büyük hayalinin belediye başkanı olmak istediğini belirterek, minik Elif’e çok çalışması gerektiğini ve ileride kendisini Kahramankazan Belediye Başkanı olarak görmek istediğini söyledi.

Onlar yarınlarımız

Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk de, Kahramankazanlı çocuklar başta olmak üzere tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı. Ertürk, “Çocuklarımız geleceğimiz. Onlar yarınımızın ve ülkemizin teminatı, geleceğin büyükleri. İlçemizde çocuklarımız için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu. Ertürk, ziyaret sırasında küçük Zeynep’e ve eşlik eden aynı okul öğrencileri Duygu Batur ve Tunç Arda Deniz’e kitap ve çeşitli hediyeler takdim etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı