EGO’dan Ankarakart açıklaması: Hak kaybı olmayacak

featured
service

Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü, Elektronik Ücret Toplama Sistemi’nde (EÜTS) yaşanan bazı sorunlar ile ilgili açıklama yaptı. Açıklamada, EÜTS’nin şu anda hızlı bir şekilde yenilendiği ve mobil uygulamalar ile entegrasyon sürecinin test aşamasında olduğu belirtildi.

Son günlerde yaşanan Ankarakartların bazı validatörlerde okunmaması ve aktarma işlemlerinin yapılamaması gibi problemlerin, eski yüklenici firma E-KENT’in kurumla yaptığı sözleşme maddelerini yerine getirmemesi ve gerekli kontrolleri yapmamasından kaynaklandığı ifade edildi.

EGO Genel Müdürlüğü, bu süreçte herhangi bir hak kaybı oluşmayacağını ve vatandaş memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için yoğun bir çalışma yürütüldüğünü vurguladı.

Yaşanan sorunlara istinaden taleplerin EGO CEP’TE Mobil Uygulamasında yer alan “Sorun Bildir” butonu veya https://m.ego.gov.tr/ adresinden EGO’ya iletilebileceği belirtildi.

EGO’dan Ankarakart açıklaması: Hak kaybı olmayacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.