Didim Cemevi ve Alevi Bektaşi Kültür Derneği Başkanı güven tazeledi
 • Ufuk Gazetesi
 • Yerel
 • Didim Cemevi ve Alevi Bektaşi Kültür Derneği Başkanı güven tazeledi

Didim Cemevi ve Alevi Bektaşi Kültür Derneği Başkanı güven tazeledi

ABONE OL
Kasım 23, 2021 13:11
Didim Cemevi ve Alevi Bektaşi Kültür Derneği Başkanı güven tazeledi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Didim Cemevi ve Alevi Bektaşi Kültür Derneği 21 Kasım pazar günü, olağan kongre düzenledi. Kongreye, Didim Cemevi ve Alevi Bektaşi Kültür Derneği üyeleri, bazı siyasi parti temsilcileri ve STK temsilcileri katıldı.

Kemal ETLEÇ (DİDİM POSTASI)- Didim Cemevi ve Alevi Bektaşi Kültür Derneği binasında 21 Kasım Pazar günü saat 10.00’da yapılan olağan genel kurul toplantısı, Başkan Hüseyin İlhan’ın konuşması ile başladı. Toplatıda seçimle tüzük değişikliği gerçekleştirildi. 

Başkan Hüseyin İlhan’nın konuşmasının ardından oluşan divanda,  Engin Seyitalidedeoğlu, Neşe Ceyhan, Bülent Akın yer aldı. Divanın oluşumu ile gündem sıralamasına göre mevcut tüzüğün değişikliği, faaliyet raporu, gelir-gider tablosunun ibrası oylamasına geçildi.

Tüm gündem maddeleri oy birliği ile kabul edildikten sonra tebrik mesajları okundu. Tüzük değişikliği seçimine tek liste ile giren Hüseyin İlhan ve yönetimi üyelerden aldıkları oylar ile yeni yönetim olarak göreve başladılar. 

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


  HIZLI YORUM YAP

  rk

  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.