fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  8,3634
  %1,01
 • EURO
  10,1469
  %0,59
 • ALTIN
  493,22
  %0,84
 • BIST
  1.441
  %-0,25
Değişim, yaşamla diyalog kurmaktır

Değişim, yaşamla diyalog kurmaktır

Birgül Yıldırım – Dünya Değişim Akademisi – Değişim Uzmanı

Bilinmezlik umutsuzluk getirir. O yüzden umutsuzluk zehrinin panzehri bilgililiktir. Sen gerçek değişimin tüm geleceği değiştireceğini bilince umutsuzluk ortadan kalkar ve umut güneşi doğar.

Gelecek belirsiz olduğu için her çağın insanı kendini umutsuz hisseder. Umutsuzluk hissi insanlık kadar eskidir. Bu his günümüzün insanına has olan yeni bir his değildir.

İnsanların bu kötümser tavırdan kurtulup iyimser bir tavra geçmeleri için DEĞİŞİM gerçekleşmelidir. Gerçek değişim kötümser yaklaşımın iyimser yaklaşıma dönüşmesini sağlayacaktır.

Geleceğin senin yaklaşımına bağlıdır. Eğer değişim sayesinde yaklaşımını değiştirebilirsen geleceğini de değiştirirsin. Geleceğin değişmesi senin ellerindedir. Yaklaşımının değişmesini sağla, geleceğin de değişecektir.

Peki bu değişimi nasıl gerçekleştireceğiz, değişim nasıl olacak ve değişimi nasıl yaşayacağız?

Değişim tamamen bilimsel yöntemler sayesinde gerçekleşebilir ve o zaman etkili olabilir. Peki o zaman değişim için bize kim bu yöntemleri sunacak?

İşte burada Dünya Değişim Akademisi’nden bahsetmek isterim.

Dünya Değişim Akademisi 55 yıllık bilgi ve deneyim birikimleriyle hazırlamış olduğu 150 ye yakın Değişim Programlarını insanlığın hizmetine sunuyor. Dünya Değişim Akademisi, insanlığın değişim ihtiyacını karşılamak için değişimi bilimsel metotlarla sunmaktadır. Neler var bu değişim programlarında?  Birkaç örnek verelim: Şu günlerde herkesin çok ihtiyacı olan Depresyondan Özgürleşme Sanatı, Stres Yönetimi, Korkuları Aşma Sanatı, Öfkeyi Dönüştürme Sanatı, Kaygılardan Özgürleşme Programı, Mutlu Olma Sanatı, Yalnızlıktan Özgürleşme Sanatı, Motivasyon Sanatı ve daha birçok değişim programı.

Hayatınızda değişmesini istediğiniz konuyla ilgili programı seçiyorsunuz. Her Değişim Programı 8 çalışmadan oluşuyor; içinde hem konuyla ilgili farkındalık katacak kısa bir bilgi aktarımı gerçekleşiyor hem de sadece o konuya ait, o sorunla ilgili teknikler, metotlar bilimsel bir şekilde ve bütünlük içinde sunuluyor.

Değişim çalışmalarını Değişim Uzmanları sunuyor. Yani Dünya Değişim Akademisi ve Yeni Yüzyıl Üniversitesi iş birliği ile verilen eğitimlerle tam donanımlı uzmanlar tarafından sunuluyor.

Değişim Uzmanı, kişilere kendi gerçek doğalarına dönüş yolunda Değişim Sanatı programları ile yol gösteren, ilham olan profesyonellerdir.

Ve sen dünyanın bir parçası olduğun için kendini değiştirince dünyayı da değiştirmiş olursun. Dünya değişiminin anahtarı budur! Herkes kendini değiştirmeye başlasın – dünya değişmeye başlayacaktır.

Kendini Değiştir Dünyan Değişsin, Dünyanı Değiştir Dünya Değişsin.

Mutlu Değişimler..

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

 1. Çok güzel bir yazı yazarin kalemine, yüreğine sağlık 🌸

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı