fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  7,5345
  %0,31
 • EURO
  8,9835
  %-0,36
 • ALTIN
  411,42
  %0,37
 • BIST
  1.542
  %0,26
Yıldırım Kaya’dan Kalecik Keklicek Mahallesi’nde ziyaret

Yıldırım Kaya’dan Kalecik Keklicek Mahallesi’nde ziyaret

CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya Kalecik Keklicek Cami’sini Ankara Büyükşehir Belediyesi mimarlarıyla birlikte inceledi. Kaya, sorunların çözümü için gerekli girişimlerde bulunacaklarını ifade etti.

Kalecik’e bugün bir ziyarette bulunan CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, ilçe binasında partililerle bir araya geldi. Kalecik’te çocuklara karne hediyesi dağıtan Kaya, ayrıca mahalle muhtarları ile de toplantı gerçekleştirdi. Muhtarları dinleyen Kaya, sorunlara dair çözüm önerilerini sunduklarını ve gerekli girişimlerde bulunarak takipçisi olacaklarını kaydetti.

KEKLİCEK MAHALLESİ’NDE İNCELEME

Merkez üssü Akyurt olan depremlerin ardından hasar gören Kalecik Keklicek Camisini de ziyaret eden CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya burada Ankara Büyükşehir Belediyesi mimarları ile birlikte incelemelerde bulundu.

Mahalle muhtarı Ünal Balcı’dan bilgi alan Kaya; ‘Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın sizlere çok selamları var. Her ikisine de buradaki durumu daha önceki yaptığım görüşmelerde anlattım. Buradaki durumu gördük, caminin yıkılma tehlikesi var, imamı yok. Ramazan yaklaşıyor, raporumuzu hem Mansur Başkana hem de Genel Başkanımıza ileteceğiz. Mansur Başkan da zaten bu konuyu kendi sorunu gibi düşünüyor. Elinden ne gelirse yapacak, zaten mimar arkadaşlarımızda burada tespitlerde bulundu” dedi.

“EN KISA SÜREDE CAMİMİZE KAVUŞMAK İSTİYORUZ” 

Keklicek Mahalle Muhtarı Ünal Balcı ise ziyaretle ilgili olarak şunları söyledi: “Muhtarlığa aday olduğumda, mahallemiz sakinlerine cami sorununun çözümü için elimden geleni yapacağımı söylemiştim. Bu konuyla ilgili olarak Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne dilekçe ile başvuruda bulundum. Kent Estetiği Daire Başkanı Selami Bey sağolsun arayarak gerekeni yapacaklarını iletti. Daha önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya ile de görüşmüştüm o da bugün Büyükşehir Belediyesi mimarları ile birlikte mahallemizi ziyaret etti. Her ikisine de ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Umarım en kısa sürede yeni camimize kavuşuruz”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı