1. Haberler
  2. Çankaya
  3. Çankaya’da muhtarlık binaları yenileniyor

Çankaya’da muhtarlık binaları yenileniyor

featured
service

Çankaya Belediyesi, ilçede bulunan muhtarlık binalarının bakım, onarım ve yenileme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Çankaya’nın muhtarlık binalarını baştan aşağıya yenileyen Belediye, zamanın şartlarına göre bakımı gereken mevcut muhtarlık binalarının da onarım işlemlerini sürdürüyor.

Çalışmalar Muhtarların İstekleri Doğrultusunda Yapılıyor

Muhtarlardan gelen istekler dikkate alınarak program dahilinde yapılan çalışmalarda; muhtarlıkların ihtiyaçları doğrultusunda iç ve dış cephe boyama, zemin parke yenileme, alçıpan kaplama, mutfak tuvalet tesisatı ile aydınlatma ve priz arızalarının giderilmesi, klasör dolabı yapımı, çevre panel tel örgü montajı, ıslak zemin fayans döşeme gibi işlemlerle muhtarlıklar temiz ve bakımlı hale getiriliyor. Çankaya Belediyesi ekipleri bu kapsamda 51 muhtarlık binasının bakım ve onarımını tamamlayacak.

Güner: Muhtarlarımıza Desteğimiz Tamdır

Vatandaşların belediye ile olan iletişimlerinde köprü vazifesi gören muhtarların daha iyi koşullarda hizmet verebilmelerinin önemli olduğuna dikkat çeken Çankaya Belediye Başkanı Hüseyin Can Güner, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Türkiye’nin en büyük ilçesinde görev yapan muhtarların hiçbir eksiği olmasın istiyoruz. Onların daha iyi şartlarda vatandaşlara hizmet verebilmeleri için elimizden geleni yapacağız. Çankaya Belediyesi olarak muhtarlarımızın istekleri doğrultusunda yerel seçimlerin hemen ardından bakım ve yenileme çalışmalarımızı hızlandırdık. Demokrasimizin yapıtaşı muhtarlarımıza desteğimiz tamdır.”

Çankaya’da muhtarlık binaları yenileniyor