fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  8,3221
  %-1,58
 • EURO
  10,1256
  %-1,41
 • ALTIN
  499,58
  %-0,31
 • BIST
  1.454
  %0,90
Çankaya’da esnafa gıda desteği

Çankaya’da esnafa gıda desteği

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen,  koronavirüs tedbirleri kapsamında işyerleri kapatılan esnafı yalnız bırakmayacaklarını belirterek, berber, kuaför, güzellik salonu, kahvehane ile kıraathane esnafı ve çalışanlarına Ramazan kolisi dağıtmaya başladıklarını bildirdi. 

Çankaya Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında işyerleri kapatılan esnafa destek olmaya devam ediyor. Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in talimatıyla başlayan çalışma kapsamında,  Ramazan ayı boyunca, ilçe genelinde faaliyet gösteren berber, kuaför, güzellik salonu, kahvehane ve kıraathane esnafı ile çalışanlarına gıda yardımında bulunuyor.

Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu’nda yer alan ‘Yardım Dağıtım Merkezi’ni ziyaret eden Ankara Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sezayi Kara, Ankara Kuaförler, Güzellik Salonları İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Bülent Erdoğan ve Ankara Kahveciler Esnaf Odası Başkanı İsa Güven de yardım dağıtımına katıldı. 

50 günden uzun süredir kapalı olan berberler ve çalışanları için Çankaya Belediyesinin yardımının çok önemli olduğunu vurgulayan Oda Başkanı Sezayi Kara, duyarlılığından dolayı Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’e teşekkür etti. Çankaya Belediyesinin özellikle Ramazan ayında böylesine güzel bir projeye imza attığı için kutlayan Bülent Erdoğan da pazartesi günü yeniden hizmet vermeye başlayacak Çankaya esnafı adına duydukları memnuniyeti ifade etti.

Vatandaşların salgın hastalığın yayılmasını önlemeye yönelik kurallara özenle uydukları takdirde en kısa zamanda, salgın tehlikesinden uzak, yeniden kahve ve kıraathane esnafının dükkanın başına geçeğine inandığını vurgulayan Ankara Kahveciler Esnaf Odası Başkanı İsa Güven de tüm yardımları için Çankaya Belediyesine teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı