fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  8,2364
  %-0,40
 • EURO
  10,0327
  %0,28
 • ALTIN
  484,91
  %0,49
 • BIST
  1.441
  %0,95
Büyükşehir Stüdyosuna Yoğun İlgi

Büyükşehir Stüdyosuna Yoğun İlgi

Başkentli video içerik üreticileri (youtuberlar) için ücretsiz kullanıma açılan Ankara Büyükşehir Belediyesi Stüdyosu, ilk günden büyük ilgi gördü.

Video çekimlerini gerçekleştirmek isteyen youtuberların yoğun başvurusu nedeniyle stüdyonun kullanım saatleri Mart ayına kadar doldu.

ÜCRETSİZ STÜDYO

Başkentli yeteneklerin dünyaya açılması ve tanınmasına destek olmak amacıyla başlatılan uygulama ile haftanın iki günü ve günde 4 saat Başkent’te yaşayan video içerik üreticilerine ayrılan Büyükşehir Stüdyosu, başvuru yoğunluğu yaşıyor.

Stüdyoyu ve içerisindeki kamera, yeşil perde ve ışık gibi birçok ekipmanı da ücretsiz kullanabilen youtuberlar, Büyükşehir Belediyesi’nin verdiği bu hizmetten duydukları memnuniyetleri şu sözlerle dile getirdiler:

-Anıl Ender Durgun(38): “Bunun bizler için güzel bir fırsat olduğunu düşündüm. Başvuru yapmadan önce biraz çekindim ama stüdyoyu ilk kullananlardan birisiyim. Büyükşehir Belediyesi’ne bu imkanı tanıdığı için teşekkür ederim.”

-Ayhan Gorga(20): “Bu youtuberların arayıp da bulamadığı bir fırsat. Türkiye şartlarında bir youtuber olabilmek için stüdyo ortamının yaratılması çok kolay değil. Bu anlamda Belediye Başkanımızın tanımış olduğu fırsat bizim için değerli. Teşekkür ediyoruz.”

-Arda Yıldırım(16): “Bizim için çok iyi oldu. Youtuberlar olarak ortam bulamıyoruz. Dışarıda sesler oluyor. Burada dışarı sesi yok, kamera, ışık her şey çok güzel. Her türlü videoyu rahatlıkla çekebiliriz. O kadar iyi bir hizmet ki çok teşekkür ediyorum.”  

-Yunus Özcan(16): “Bizim için güzel olanaklar sunuluyor burada. Hem ücretsiz hem herkesin gelebileceği bir yer. Herkese öneririm.”

-Büşra Baltacı(21): “Bizlere böyle bir imkan sağladığı ve böyle bir hizmeti ücretsiz sunduğu için Büyükşehir Belediyesi’ne çok teşekkür ediyorum.”

 Stüdyoyu kullanmak isteyen youtuberlar, ankara.com.tr” internet adresi üzerinden form doldurarak, başvuruda bulunabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
ankara

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı