1. Haberler
  2. Spor
  3. Bursa’da Yaz Spor Okulları Başlıyor: Nasıl Kayıt Yapılır?

Bursa’da Yaz Spor Okulları Başlıyor: Nasıl Kayıt Yapılır?

featured
service

Bursa Büyükşehir Belediyesi, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı sporla buluşturmak amacıyla düzenlediği Yaz Spor Okulları’nı 24 Haziran 2024 tarihinde başlatıyor.

Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı koordinasyonunda, Büyükşehir Belediyespor işbirliği ile gerçekleştirilecek Yaz Spor Okulları, 24 Haziran 2024 – 30 Ağustos 2024 tarihleri arasında düzenlenecek. Her yıl düzenli olarak yapılan spor okullarında binlerce çocuğu sporla tanıştıran Bursa Büyükşehir Belediyesi, bu yıl da 4-16 yaş aralığındaki çocuklara eğitim verecek.

13 Farklı Branşta Spor Eğitimi

Yüzme, cimnastik, voleybol, okçuluk, karate, kort tenisi, masa tenisi, taekwondo, satranç, güreş, basketbol, boks ve judo olmak üzere toplam 13 branşta gerçekleştirilecek çalışmalarda çocuklar, 4 spor kompleksi, 5 spor tesisi ve 5 yüzme havuzunda alanında tecrübeli antrenörlerden eğitim alacak. Yaz Spor Okulu’nda çalışmalar, 3’er haftalık 4 dönem halinde gerçekleştirilecek. Her dönemde çalışmalar, pazartesi-çarşamba ve cuma ya da salı-perşembe-cumartesi şeklinde yapılacak.

Dönem Tarihleri ve Yüzme Havuzları

İlk dönem 24 Haziran 2024 – 13 Temmuz 2024, ikinci dönem 15 Temmuz 2024 – 3 Ağustos 2024 ve üçüncü dönem ise 5-30 Ağustos 2024 tarihleri arasında yapılacak. Yüzme havuzları 25 Haziran’da başlayıp 5 dönem boyunca eğitim verecek.

Kayıt Merkezleri

Yaz Spor Okulları’na kayıtlar, Fethiye Spor Kompleksi, Şahin Başol Spor Kompleksi, Acemler BUSKİ Spor Tesisleri, Hüdavendigar Spor Tesisleri, Mihraplı Kadınlar Yüzme Havuzu, Kestel Yüzme Havuzu, Gürsu Yüzme Havuzu, Vakıf Bera Spor Kompleksi, Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi, Atıcılar Boks Salonu, Hatice Kübra İlgün Emek Tesisi ve Atıcılar Okçuluk Tesisi’nde yapılabilecek.

Spor Okulları Kayıt Formu

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Yaz Spor Okulları’na başvuru formu için burayı tıklayın!

Bursa’da Yaz Spor Okulları Başlıyor: Nasıl Kayıt Yapılır?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.