1. Haberler
  2. Akyurt
  3. Başkan Hilal Ayık Kurabiye Gününde Öğrencilerle Buluştu

Başkan Hilal Ayık Kurabiye Gününde Öğrencilerle Buluştu

featured
service

Akyurt Belediye Başkanı Hilal Ayık, Yeşiltepe Mahallesi’nde bulunan Akyurt Millet Bahçesi bünyesindeki Engelsiz Yaşam Merkezi’nde düzenlenen Kurabiye Günü etkinliğinde özel gereksinimli öğrencilerle bir araya geldi. Başkan Ayık, öğrencilerle birlikte kurabiye yaparak keyifli anlar yaşadı.

Başkan Hilal Ayık Kurabiye Gününde Öğrencilerle Buluştu 1

Engelsiz Yaşam Merkezi, resim, müzik, spor atölyeleri, mutfak ve her yaş grubuna uygun oyun parkı gibi birçok hizmeti özel gereksinimli çocuklara sunmaya devam ediyor. Etkinlik sırasında Başkan Hilal Ayık, yaptığı açıklamada şu sözleri kullandı:

Başkan Hilal Ayık Kurabiye Gününde Öğrencilerle Buluştu 2

“Bugün burada sevgi ve hayat dolu kardeşlerimizin bizzat kendi emekleriyle hazırladığı Kurabiye Gününde bir araya geldik. Öncelikle özel gereksinimli öğrencilerimizden hiçbir zaman sevgisini, emeğini esirgemeyen öğretmenlerimize sonsuz teşekkür ediyorum. Aynı zaman öğrencilerimizin hem öğrenip hem de kendilerini geliştirdiği böylesine donanımlı ve güzel bir mekanı faaliyete geçirdiğimiz için ayrıca gurur duyuyorum. Millet Bahçesinde özel bir alanda bulunan Engelsiz Yaşam Merkezi’mizde neler yapacağımıza, hangi etkinlikleri düzenleyeceğimize bizzat öğrencilerimiz karar veriyor. Üst düzey bir eğitimci kadrosuyla birlikte spor, kişisel gelişim, kültür, sanat vb. faaliyetlerin verildiği özel bir mekan burası. Bütün bu verilen emeklerin hepsi de bu kardeşlerimizin mutluluğu için. Onların hem öğrenip, hem üretip hem de kendilerini daha çok geliştireceklerine inandığımız için destekliyoruz.”

Başkan Hilal Ayık Kurabiye Gününde Öğrencilerle Buluştu