fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  8,4705
  %-0,37
 • EURO
  10,2921
  %0,22
 • ALTIN
  502,04
  %0,55
 • BIST
  1.441
  %-0,25
Akdoğan ve Köse’den Mamak’ta ev ziyareti

Akdoğan ve Köse’den Mamak’ta ev ziyareti

AK Parti Genel Başkan Danışmanı Yalçın Akdoğan ve Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, Balkiraz, Yeşilbayır ve Kıbrıs mahallelerinde ev ziyaretleri gerçekleştirdi. 

Ailelerin hal hatırlarını soran ikili, yaşlı ve çocuklarla da yakından ilgilendi.
Herkese yüreklerini ve gönüllerini açtıklarını kaydeden Mamak Belediye Başkanı Köse, “ Bizim siyasetten muradımız, bölgemize, ilçemize ve milletimize hizmet etmek, milletimizin sevincini büyütmek. Hemşerilerimizin sevinci sevincimiz, üzüntüsü üzüntümüz. Siyasetimizin merkezini bu duygu ve bu düşünceler oluşturuyor. Bu düşünceyle halkımızın düğününde cenazesinde, vatandaşımızın doğumundan ölümüne, iyi ve her önemli anında yanında olmaya gayret gösteriyoruz” dedi.Ziyarette ikiliye AK Parti Mamak İlçe Başkanı Mehmet Ali Demir de eşlik etti.

92’lik Nuh Dede’ye sürpriz ziyaret
Akdoğan ve Köse’nin ziyaret ettiği ilk adres Balkiraz Mahallesi oldu. Seçim döneminde Balkiraz Mahallesi’nde 92 yaşındaki Nuh Temiz’i ziyaret eden ikili, Nuh Dede’ye bir kez daha sürpriz ziyaret gerçekleştirdi. Uzun yaşamanın sırrı konusunda dedeyle karşılıklı sohbet eden ikili, dedenin elini öperek hayır duası istedi. İlerlemiş yaşına rağmen, yüzünden gülümsemeyi hiç eksik etmeyen yaşlı amca “Bizler küçüklüğümüzden bu yana devlet büyüklerine saygıyı öğrendik. Bugüne kadar saygıda kusur etmedik bugünden sonra da etmeyiz. Evimize hoş geldiniz ”dedi. Tam bir Fenerbahçe hayranı olan yaşlı dede Akdoğan ve Köse’den Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a selam söylemelerini istedi.

En büyük arzusu Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı görebilmek
İkili ardından Yeşilbayır Mahallesi’nde on çocuklu Kırtay ailesine konuk oldu. Çocuklarla yakından ilgilenen ikili ardından yine Yeşilbayır mahallesinde Ünal Sancaroğlu’nun evine konuk oldu. Ailenin derdini dinleyen Akdoğan ve Köse’nin son adresi Kıbrısköy mahallesinde yatağa mahkum yaşayan 18 yaşındaki İsmail Baysal’ın ailesi oldu. Aileden İsmail’in sağlık durumu ile ilgili bilgiler alan ikili ihtiyaçları, istek ve taleplerini de dinledi. Çocuklarınınn en büyük isteğinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı görebilmek olduğunu belirten aile, Akdoğan ve Köse’ye ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
mamak

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı