SİZ DE YAZIN...

Aziz Yıldırım’dan ‘Cemaat’ açıklaması: Yüzyıllık çınarı yıkmaya çalıştılar

Aziz Yıldırım’dan ‘Cemaat’ açıklaması: Yüzyıllık çınarı yıkmaya çalıştılar

reklam

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, 3 Temmuz’a ve 15 Temmuz’daki darbe girişimine ilişkin, “Yüzyıllık ulu bir çınar en hoyrat şekilde yıkılmaya çalışılmıştır” dedi.

Sarı-lacivertli kulübün Başkanı Aziz Yıldırım, kulübün resmi dergisinin Ağustos sayısına yazdığı yazıda 15 Temmuz’daki darbe girişimine değindi.

ASLA DEĞİŞMEYECEK

“Terörist kalkışmanın toplumun tüm kesiminin direnciyle bertaraf edildiğini” belirten Yıldırım, şöyle konuştu:

“Bu süreçte de Fenerbahçe Türkiye’nin en büyük ve en sağlam sivil toplum kuruluşu, Türkiye Cumhuriyeti’nin en köklü çınarı olduğunu bir kere daha ispat etti. İlk andan itibaren devletinin yanında milletinin emrinde olduğunu tereddütsüz dile getirdi. Büyük Fenerbahçe camiası için bu yadsınamaz gerçek, Türkiye Cumhuriyeti var olduğu sürece de asla değişmeyecektir. 3 Temmuz 2011 gününden beri ısrarla dillendirdiğimiz üzere Fenerbahçe ele geçirilemeyen son kaledir. Fenerbahçe Spor Kulübü olarak; Atatürk’ün belirlediği kuruluş ilkelerine hep bağlı kaldık, bu ilkelerden hiçbir şekilde ayrılmadık. Bunun içindir ki; FETÖ/PDY, en güçlü olduğu dönemde, Semih Çetin Paşa’nın da isabetle tespit ettiği üzere, sarı-lacivert bir duvara çarpmış, durmak ve gerilemek zorunda kalmıştır. Bu gurur tüm Fenerbahçelilerindir” açıklamasını yaptı.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM