DOLAR 18,5922 0.02%
EURO 18,1853 -0.04%
ALTIN 1.018,42-0,43
BITCOIN 363872-1,82%
Ankara
13°

AZ BULUTLU

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

Yıldırım Özel İmarda vatandaş yol istiyor

Yıldırım Özel İmarda vatandaş yol istiyor

ABONE OL
Şubat 7, 2022 17:51
Yıldırım Özel İmarda vatandaş yol istiyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yıl­dı­rım Ma­hal­le­si Ka­ra­ca­lar Yolu üze­rin­de özel imar­lı yak­la­şık iki yüz par­se­lin bu­lun­du­ğu bölge her geçen gün ya­pı­la­şı­yor. Ancak top­rak yol­dan böl­ge­ye ula­şım sağ­la­nır­ken, hava ko­şul­la­rı ne­de­niy­le bu­ra­da bah­çe­si ve evi bu­lu­nan­lar zor anlar ya­şı­yor.

Hobi ve bağ, bahçe alan­la­rı­na olan ilgi pan­de­mi ile ta­nış­ma­mı­zın ar­dın­dan daha da arttı. Yıl­dı­rım Ma­hal­le­si’nde bu­lu­nan özel imar­lı böl­ge­de de ya­pı­laş­ma bu il­gi­nin ar­dın­dan kat­la­na­rak art­ma­ya devam edi­yor. Va­tan­daş­la­rın özel­lik­le hafta son­la­rı­nı bahçe iş­le­ri ile ge­çir­me­si adına bağ­lar mev­ki­inin ar­dın­dan akla gelen özel imar­lı böl­ge­ye ise ula­şım kış gün­le­rin­de git­tik­çe zor­la­şı­yor.

Ya­ğış­lı gün­ler­de bahçe ve ev­le­ri­ne gi­de­bil­mek is­te­yen va­tan­daş­lar, yet­ki­li­le­rin ula­şı­mı sağ­la­yan yolda ça­lış­ma yü­rüt­me­si­ni is­ti­yor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.