1. Haberler
  2. Yenimahalle
  3. Yenimahalle Belediyesi’nden Çocuklar İçin Yaz Okulu

Yenimahalle Belediyesi’nden Çocuklar İçin Yaz Okulu

featured
service

Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü, çocuklara yönelik düzenlediği yaz okulları için kayıt almaya başladı. İlçe sakinleri, Gazi Mustafa Kemal Spor Kompleksi ve Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü’nün sosyal medya hesapları üzerinden başvuruda bulunabilecek.

İki Dönemlik Eğitim Takvimi

Çocuklara eğlenceli ve sportif bir yaz tatili fırsatı sunan Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü yaz okulu, 1 Temmuz – 29 Temmuz ve 5 Ağustos – 2 Eylül tarihleri arasında iki dönem olarak gerçekleştirilecek. Bu program, çocukların yaz mevsimi boyunca kendini geliştirme ve spor yapma imkanı bulacakları bir platform sunuyor.

Yenimahalle Belediyesi'nden Çocuklar İçin Yaz Okulu 1

9 Branşta Spor Eğitimi

Yaz okulunda; Basketbol, Voleybol, Jimnastik, Kick Boks, Boks, MuayThai, Futbol, Tenis ve Hentbol branşlarında alanında uzman eğitmenler tarafından dersler verilecek. Yenimahalle Belediyesi Yaz Okulu’nda 7-14 yaş aralığı için Kick Boks, Basketbol, Boks, Voleybol, Hentbol, MuayThai, Futbol eğitimlerinin yanında 4-10 yaş aralığı için Jimnastik ve 4-14 yaş aralığı için Tenis eğitimleri de uzman eğitmenler tarafından sunulacak. Gazi Mustafa Kemal Atatürk Spor Kompleksi’nde düzenlenecek yaz okulunda futbol branşında çalışmalar Ali Öcal Batıkent Semt Stadı’nda, tenis branşında ise eğitimler Batıkent Edip Akbayram Parkı’nda yapılacak.

Yenimahalle’den Çocuklara Spor Daveti

Çocuklara spor yapma alışkanlığı kazandırmak ve kişisel gelişimlerine katkı sunmak amacıyla her yıl binlerce sakine spor eğitimi veren Yenimahalle Belediyesi, yaz okulları için gerekli bilgiyi 344 88 86 numaralı telefondan alabileceğinizi belirtiyor.

Yenimahalle Belediyesi’nden Çocuklar İçin Yaz Okulu