Tarihi Mardin’de Survivor Meksika çekimleri başladı

Tarihi Mardin’de Survivor Meksika çekimleri başladı

ABONE OL
Ağustos 31, 2023 16:04
Tarihi Mardin’de Survivor Meksika çekimleri başladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) ve Mardin İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün ortak çalışması sonucu Acun Medya La Isla ekibinin Meksika Survivor çekim startı tarihi Mardin sokaklarında çekim startını verdi.

Şehmus EDİS (MARDİN İGFA)
Mardin İl Kültür ve Turizim Yetkilileri, Acun Medya La Isla ekibinin Meksika Survivor çekimleri kapsamında  Mardin’in tarihi sokaklarında yöresel ürünler ve tarihi mekanlarda tanıtım çekimi yaparak başladığını ifade etti.

Tarihi Mardin’de Survivor Meksika çekimleri başladı 7

Mardin’in yurtdışı tanıtımı için önemli olan çalışma tüm hızıyla devam ettiğini belirten yetkililer, konu ile ilgili  şu açıklamayı yaptı.

Tarihi Mardin’de Survivor Meksika çekimleri başladı 8

” Acun Medya La Isla ekibinin Meksika Survivor çekimleri  Tarihi mekanlar, sokaklar ve yöresel ürünlerin tanıtımı yapıldı.

Tarihi Mardin’de Survivor Meksika çekimleri başladı 9

Bir hafta sürecek Survivor Meksika çekimleri için Mardin’in Savur ilçesi ve Dara antik kentinde parkur oluşturuldu.Mardin doğal film platosu durumunda olduğundan tarih ve dokusuyla çekimler için cazibe merkezi haline geldi” şeklinde açıklamalarda bulundular.

Tarihi Mardin’de Survivor Meksika çekimleri başladı 10

Tarihi Mardin’de Survivor Meksika çekimleri başladı 11

Tarihi Mardin’de Survivor Meksika çekimleri başladı 12

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.