Saadet Kayseri’nden yetki mesajı

Saadet Kayseri’nden yetki mesajı

ABONE OL
Ocak 1, 2022 11:07
Saadet Kayseri’nden yetki mesajı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Saadet Partisi Kayseri Melikgazi İlçe Yönetimi divanı yoğun katılım ile gerçekleştirildi. Açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Vacit Kip, “Kayserili hemşehrilerimiz, Milli Görüş’ün iktidarda olduğu günleri özlemle, Saadet Partisi’nin yeniden yetki sahibi olacağı günleri de hasretle bekliyor. Melikgazi ilçe yönetimi olarak bu hasrete ve özleme son vereceğimiz günler yakındır. Kararlıyız, inanıyoruz ve başaracağız!” dedi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Saadet Partisi Kayseri Melikgazi İlçe Başkanı Vacit Kip, iktidarın yanlışlarına milli ve manevi değerlerimizi alet ettiğini söylerken, “Bu yıl, bu yanlış anlayışın da dozunu her geçen gün artırdığı bir yıl oldu maalesef. İşte bunun son örneği, “Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat” ve bunu meşru göstermek için algı fabrikalarında üretilen söylemler. “Kur Korumalı Mevduat”a İslami kılıf uydurmak için faize “devlet desteği ve hibe” adını verip, buna cevaz verenler… Allah’tan korkun.” açıklamasında bulundu.

Türkiye için her açıdan zorlu ve tarihi bir yılı geride bıraktıklarını kaydeden Kip, ” Ahmed Hamdi’nin “Türkiye, evlatlarına kendisinden başka bir şeyle uğraşma imkanı vermiyor” cümlesiyle ifade ettiği gibi; işçisinden, memuruna, akademisyeninden öğrencisine, gencinden yaşlısına hiç kimsenin bir an olsun, ülkenin bu gündeminden kaçamadığı bir yıl oldu. En sıradan gündelik konuşmalar bile ekonomiye, ülkenin içinde bulunduğu çıkmaza bağlandı. Bizler çok çalışacağız ve Saadet Partisi’ni iktidara taşıyarak bu sıkıntıların bitmesi için çaba sarf edeceğiz” diye konuştu.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


    HIZLI YORUM YAP

    rk

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.