fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  8,4705
  %-0,37
 • EURO
  10,2921
  %0,22
 • ALTIN
  502,04
  %0,55
 • BIST
  1.441
  %-0,25
Pursaklar Belediyesi’nden hizmet seferberliği

Pursaklar Belediyesi’nden hizmet seferberliği

İlçenin dört bir yanında adeta seferberlik ilan eden Pursaklar Belediyesi, ilçe mahallelerinde çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Pursaklar Belediyesi, bir taraftan koronavirüs pandemisine karşı mücadelesini kararlılıkla sürdürürken, bir taraftan da asli görevlerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Yol yapım ve ihtiyaç duyulan bölgelerde açılan yeni yollarla yaya ve araç trafik akışını rahatlatan belediye ekipleri, sıcak asfalttan kaldırıma, kilitli parke taşı döşemeden bordür kaplamaya kadar her alanda çalışmalarını sürdürüyor. Planlamada öncelik verilen bölgelerde çok sayıda ekiple eş zamanlı olarak gerçekleştirilen çalışmalar, kentte hem yaya hem de trafik akışını rahatlatıyor.

Çalışmaları titizlikle takip eden Başkan Ertuğrul Çetin, ilçe sokaklarında gerçekleştirilen asfalt serimi ve kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceleyerek denetimlerde bulundu.

‘‘Durmuyoruz, taş üstüne taş koyuyoruz’’

Sokaklarda eskiyen ve yıpranan yollarda asfalt yenileme ve kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Pursaklar Belediyesi olarak bir yandan Covid-19 ile mücadelemizi sürdürürken, bir yandan da hizmet üretmeye devam ediyoruz. Koronavirüsüne rağmen Belediye olarak bütün yükümlülüklerimizi aksatmadan yerine getiriyoruz. Durmuyoruz, taş üstüne taş koyuyoruz. Yapmış olduğumuz geleneksel kilitli parke taşı döşeme ve asfalt serimi çalışmalarımızla hemşehrilerimizin güvenli, sağlıklı ve konforlu bir şekilde evlerine gitmelerini amaçlıyoruz. Çalışmalarımızı kısa süre içerisinde tamamlayarak yenilenen yolları, vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz’’ dedi.

Vatandaşlardan gelen talepleri de değerlendirerek en kısa sürede isteklere cevap veren ekipler, yol bakım ve onarım çalışmalarını da aralıksız sürdürüyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı