Niğde’de destek programının süresi uzatıldı

Niğde’de destek programının süresi uzatıldı

ABONE OL
Aralık 3, 2021 13:04
Niğde’de destek programının süresi uzatıldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

2020-2021 Dönemi Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı Kapsamında başvuru yapmış ve başvurusu Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından desteklemeye uygun bulunmuş projelerin tamamlanma süresi ilgili tebliğlerde son gün 30 Kasım olarak belirlenmişti. Bakanlık tarafından süre uzatıldı.

Murat Karakaya (NİĞDE İGFA)- 02.12.2021 tarih ve 31677 sayılı resmi gazetede yayınlanan değişiklik yapılmasına dair tebliğ (Tebliğ No: 2021/44, 2021/45 ) ile Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından projelerinin fiziki olarak son tamamlanma tarihi 1/7/2022’ye kadar uzatıldı.

Bu tarih itibarıyla fiziki olarak tamamlanamayan projeler, yatırımcıların talebi ve İl Tarım ve Orman Müdürlüğünün uygun görmesi halinde yatırımcıların kendi kaynakları ile altmış günü aşmamak üzere verilecek süre içinde fiziki olarak tamamlanacaktır. 1/7/2022 tarihinde fiziki gerçekleşmeleri tamamlanmış ancak yasal izinleri alınamamış yatırımlar için ise yatırımcının başvurması halinde yasal izinleri alabilmesi için yatırımcıya altmış günü aşmamak üzere süre verilebilecek.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


    HIZLI YORUM YAP

    rk

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.