1. Haberler
  2. Siyaset
  3. Mardin Milletvekili Adak: İşimiz faydalı olmaktır

Mardin Milletvekili Adak: İşimiz faydalı olmaktır

featured
service

AK Parti Mardin Milletvekili Dr. Muhammed Adak, İl Başkanı Vahap Alma ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Nusaybin, Ömerli, Dargeçit ve Midyat ilçelerinde incelemelerde bulundu.

Şehmus EDİS / MARDİN (İGFA) – Mardin Milletvekili Dr. Muhammed Adak, teşkilatıyla ilçelerdeki programlar kapsamında AK Parti Nusaybin İlçe Başkanı Latif Özel ve partililerle bir araya gelerek, yerel seçimlere hazırlık çalışmaları ve ilçede devam eden projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Daha sonra Ömerli ilçesine geçen Milletvekili Adak, Ak Parti Ömerli  Belediye Başkanı Hüsamettin Altındağ’ı ziyaret ederek burada bulunan spor kompleksinde aktivitelere katılan sporcularla bir araya geldi.  

Mardin Milletvekili Adak: İşimiz faydalı olmaktır 1

Dargeçit Belediye Başkanı Cüneyt Aksoy, Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin’i de ziyaret eden Adak, burada da yapılan hizmetler hakkında belediye başkanlarından bilgi aldılar.

Ziyaretlerle ilgili açıklamada bulunan Mardin Milletvekili Dr. Muhammed Adak, şehirlerimizin ve ilçelerimizin  kalkınmasında milletimize hizmet yolunda gece gündüz demeden  daha çok çalışarak yola devam ettiklerini  söyledi. Gittikleri her ilçede  müthiş bir hizmet atağı olduğuna  şahit olduklarını ifade eden Adak, “Nusaybin,Ömerli,Midyat Dargecit ilçelerimizde yapılan yollardan hizmet binalarına, spor komplekslerine kadar her alanda yapılan çalışmalar takdire şayandır. Halkımızı mutlu etmek için gece gündüz çalışmalar devam ediyor. Ömerli de spor kompleksi ve yapılan duble yollar halkımızın hizmetine açılmış durumdadır. Dargeçit ilçemizde ise dünyanın en uzun barajı unvanına sahip olan  Ilısu barajı bugün dünyanın ilgisini çekmeye başladı. Dargeçit  artık  su sporları ve  tekne turizmi ile de anılmaya başlandı.Bir taraftan da  ilçemizde başkanımızın yaptığı güzel hizmetlerle Dargeçit ilçemiz farklı bir vizyona bürünmeye başladı” dedi.

Mardin Milletvekili Adak: İşimiz faydalı olmaktır 2

Midyat ilçelerimizi ziyaret ederken çok  güzel hizmetlere şahit olduklarını belirten Adak, “Sayın başkanımızın vizyonu ve değişimi sayesinde  Midyat bugün Mardin’den sonra en çok turist çeken ilçe haline geldi. Farklı kültürleri dinleri ve dilleri ile ön plana çıkıyor. Yapılan hizmetler halkımız görüyor  ve takdir ediyoruz” diye konuştu

AYRIM YAPMADAN HİZMET VURGUSU

Ak Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma ise, ilçelerimizde büyük hizmetlere ve projelere imza attığımız sahayı yakından takip ettiklerini belirterek, “İnşaallah  2024 yerel seçimlerde vizyon sahibi ufku geniş belediye başkanlarımızla daha da güçlenerek,bütün belediyeleri kazanmak istiyoruz.  Önümüzde ki süreç boyunca da Mardin ve ilçelerimiz için yapılması gereken her konuda elimiz taşın altına koymaktan asla çekinmeyeceğiz” dedi.

Mardin Milletvekili Adak: İşimiz faydalı olmaktır
Yorum Yap