Kocaeli İzmit’te çevreyi kirletenlere ceza

Kocaeli İzmit’te çevreyi kirletenlere ceza

ABONE OL
Ocak 5, 2022 11:46
Kocaeli İzmit’te çevreyi kirletenlere ceza
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmit Belediyesinin, çevre kirliliğine yol açan durumlarda sorumlu kişilere idari para cezası verilip verilmemesi hususunda online anketi tamamlandı. Oylamaya katılan vatandaşların 95’i idari para cezası uygulanmasını destekledi.

KOCAELİ (İGFA)-  İzmit Belediyesinin, çevreyi kirletenlere karşı idari para cezası verilmesi konusunda da halka sunduğu anket tamamlandı. İzmit Belediyesinin çevre duyarlılığını arttırmak adına vatandaşla birlikte aldığı karara göre bundan sonra sokaklara gelişigüzel çöp atanlara kabahatler kanununa göre idari para cezası uygulanacak. 

VATANDAŞLARIN YÜZDE 95’İ EVET DEDİ

İzmit Belediyesi, sokaklara ve kapı önlerine gelişigüzel çöp atmamanın, parkları ve yeşil alanlarımızı temiz tutmanın bilincinde çalışmalarına devam ederken bu durumu ihlal edenlere yönelik uygulanacak yaptırımlara yine halkla birlikte karar verdi. Daha temiz çevre ve insan sağlığını koruma çalışmaları kapsamında, çevremizi kirletenlere para cezası uygulanmasını destekliyor musunuz? sorusunun yer aldığı ankette oy kullanan vatandaşların yüzde 95’i ‘evet’ yanıtını vererek idari para cezasını destekledi. 

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


    HIZLI YORUM YAP

    rk

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.