Kazım Yücel şehitleri unutmadı

Kazım Yücel şehitleri unutmadı

ABONE OL
Aralık 18, 2021 17:17
Kazım Yücel şehitleri unutmadı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İYİ Parti Kayseri Grup Başkanvekili Kazım Yücel, 17 Aralık’ta yapılan terör saldırısını kınadı ve şehitlere rahmet, gazilere de huzurlu ömür diledi. Yücel, “Hiçbir terör saldırısı Türk Milletini yolundan alıkoymadı ve koyamaz. Biz Türk Milleti, bir ölür, bin diriliriz. Topraklarımızda emelleri olanlar şunu iyi bilmeli ki hepimiz Mehmetiz, hepimiz Mehmetçiğiz” dedi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
17 Aralık 2016 Pazar günü PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen kahpe saldırıda 15 askerimiz şehit düşmüş, 54 kahraman da yaralanmıştı.  Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi İyi Parti Grup Başkanvekili Kazım Yücel de kahpe terör saldırısının 5’inci yıldönümünde bir mesaj yayınladı. Yücel, yayınladığı mesajlar terör saldırısını kınadı.

Yücel, “17 Aralık’ta gerçekleştirilen menfur terör saldırısını en ağır şekilde lanetliyorum. O gün çarşı iznine çıkan kahramanlarımıza Talas Bulvarı üzerinde terör saldırısı yapılmış ve Türk Milleti kalbinden vurulmuştu. Elbette ne o şehitlerin ailesinin acılarını dindirebiliriz ne de gazilerimizin yaşadığı travmayı atlatabiliriz. Ama şehit yakınlarımıza ve gazilerimize daha çok çalışarak İYİ ve HUZURLU bir Türkiye bırakabiliriz.” dedi.

ŞEHİTLERİMİZE RAHMET, GAZİLERİMİZE HUZUR DİLİYORUM

Türkiye’nin 1984 yılından bu yana Bölücü Terör Örgütü ile mücadelesinin sürdüğünü belirten Büyükşehir Belediye Meclisi İyi Parti Grup Başkanvekili Kazım Yücel, “Ne yaparlarsa yapsınlar, ne plan kurarlarla kursunlar elbette önce Cenabı Allah’ın yardımı sonra da büyük Türk Milletinin iradesi ile biz bu topraklarla var olacağız. Hiçbir irade ve hiçbir hain emel bizi diz çöktüremeyecek. Kurdukları planları başlarına bugüne kadar çaldık, bundan sonrada çalmaya devam edeceğiz. Biz dost bilene dost olacağız, düşmanlık  besleyenlere de Türk’ün gücünü göstermekten hiçbir şartta kaçınmayacağız. Bunu herkesin böyle bilmesi ve buna göre davranması gerektiğini de öğrettik ve öğreteceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle 17 Aralık 2016 tarihindeki menfur saldırıda şehit düşen 15 kahramanımıza Cenabı Mevlamdan rahmet diliyorum. Yakınlarına yeniden başsağlığı mesajlarımı iletiyorum. Yine saldırıda yaralanan 54 gazimize huzur dolu yarınlar diliyorum.” dedi.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


    HIZLI YORUM YAP

    rk

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.