DOLAR 18,4191 0.52%
EURO 17,8508 -1.1%
ALTIN 973,04-1,08
BITCOIN 3520592,02%
Ankara
16°

AÇIK

05:18

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamera olmayan park kalmayacak

Kamera olmayan park kalmayacak

ABONE OL
Ağustos 9, 2022 14:28
Kamera olmayan park kalmayacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Geç­ti­ği­miz yıl Ak­yurt’un giriş çı­kış­la­rı­na ve park­la­ra gü­ven­lik ka­me­ra sis­tem­le­ri yer­leş­ti­ril­miş­ti, ya­pı­la­cak olan ça­lış­ma ile bu sayı ar­tı­rı­la­cak.

Ak­yurt Be­le­di­ye­si gü­ven­lik ka­me­ra sis­te­mi bu­lun­ma­yan park­lar­da ça­lış­ma yü­rü­tecek. Geç­ti­ği­miz yıl 6 parka güneş ener­ji ile ça­lı­şan ka­me­ra­lar yer­leş­ti­ril­miş­ti. Bazı va­tan­daş­la­rın park­la­ra zarar ver­di­ği gü­nü­müz­de, buna engel olmak ama­cıy­la da park­lar­da­ki gü­ven­lik ön­lem­le­ri­nin ar­tı­rıl­ma­sı he­def­le­ni­yor.

Diğer ta­raf­tan aile­le­rin ço­cuk­la­rı­nı gönül ra­hat­lı­ğıy­la park­la­ra gön­de­re­bil­me­si adına da gü­ven­lik ka­me­ra sis­tem­le­ri de artık bir ih­tiyaç ha­li­ne geldi. Be­le­di­ye tek­nik per­so­ne­li­nin in­ce­le­me ve ön ça­lış­ma yap­ma­sıy­la bir­lik­te yeni ka­me­ra­lar yer­leş­ti­ri­lecek. Ay­rı­ca gü­ven­lik ka­me­ra sis­tem­le­ri bu­lu­nan park­lar­da da bakım ça­lış­ma­la­rı yü­rü­tü­lecek.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.