fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  7,5144
  %-0,23
 • EURO
  8,9781
  %-0,02
 • ALTIN
  412,48
  %0,30
 • BIST
  1.542
  %0,26
Kaderoğlu, Aday Adaylığı Başvurusunda Bulundu

Kaderoğlu, Aday Adaylığı Başvurusunda Bulundu

Çubuk Gençlik Kültür Derneği Başkanı, CHP eski Gençlik Kolları Sorumlusu Can Kaderoğlu CHP’den Çubuk Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvuruda bulundu.

Çubuk Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvuruda bulunan Kaderoğlu, “Çok yakında ilçemizin geleceğine şekil verecek olan projelerimizi de halkımızla ve kamuoyuyla paylaşacağız” dedi.

Aday adaylığı ile ilgili konuşan Kaderoğlu “Ben Çubuk’ta yaşadım, buranın ekmeğiyle suyuyla ve havasıyla büyüdüm. Aday olmaktaki en büyük gerekçem hemşehrilerimize ve ilçemize hizmet edebilmektir. Bir diğer sebep ise Çubuk’un alternatifsiz kalmasına yüreğimizin el vermemesidir. Çubuk’ta fikirler ve hizmet edecek unsurlar birbirleri ile tatlı bir yarış halinde olursa bundan en çok memleketimiz karlı çıkar. Çok yakında ilçemizin geleceğine şekil verecek olan projelerimizi de halkımızla ve kamuoyuyla paylaşacağız. Her şey insanımızın karnı tok, sırtı pek, başı dik yaşaması içindir” ifadelerini kullandı.

CAN KADEROĞLU KİMDİR?
1989 Ankara Çubuk doğumlu olan Kaderoğlu, ilk ve ortaöğrenimini Çubuk İlçesinde gerçekleştirdi. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih – Coğrafya Fakültesi Antropoloji bölümü mezunu.

2015 yılında Ankara Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nde verilen eğitimi başarıyla tamamlayıp İnsan Kaynakları Uzmanı unvanını aldı.

Selçuk Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde yüksek lisansı devam etmekte olan Kaderoğlu, 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde adayların Siyasal İletişim açısından Yeni Medyayı kullanma biçimleri üzerine tez çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca Anadolu Üniversitesi Yerel Yönetimler Bölümünde öğrenimine devam ediyor.

Çubuk’ta Cumhuriyet Halk Partisi Lise Komisyonunu kurdu. Gençlik Kolları sorumluluğu yaptı. Aynı dönemde Atatürkçü Düşünce Derneği Gençlik Komisyonu Başkanlığı görevini yürüttü.

2013 yılında Fikir Kulüpleri Federasyonu’nun kuruluşunda bulunup, MYK üyeliği ve Ankara İl Başkanlığı görevini üstlendi. Aynı dönemde ilçede Çubuk Gençlik Kültür Derneği’ni kurdu.
Halen Ankara, Çankırı ve Kırıkkale yöre köylerinin oluşturduğu Aydos Dernekler Federasyonu’nun Genel Sekreterliğini yürütüyor.

Angara Gazetesi, Politikyol, Genç Gazete, OdaTV gibi çeşitli yayın organlarında yazıları yayımlandı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı