İYİ Parti Akyurt İlçe Yönetimi Belli Oldu

İYİ Parti Akyurt İlçe Yönetimi Belli Oldu

ABONE OL
Nisan 9, 2023 15:18
İYİ Parti Akyurt İlçe Yönetimi Belli Oldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İYİ Parti’nin Akyurt ilçe yönetiminde en üst karar organı olan 37 kişilik Yönetim Kurulu üyeleri belli oldu. Akyurt Kurucu İlçe Başkanı Selami Ünür, “Bölge olarak işimizin zor ve çetin olduğunun bilincindeyiz, ülkemizin ve milletimizin hizmetkarlığına talibiz ve başaracağız.” diye konuştu.

İYİ Parti Akyurt İlçe Yönetimi Belli Oldu 3İYİ Parti ilçe Başkanı Selami Ünür başkanlığında kurulan yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor; Abbas Sedir, Adnan Yalçınkaya, Ahmet Mucuk, Arif Sami Ünür, Atilla Gürbüz, Bülent Gürbüz, Erdal Handanoğlu, Erdinç Ayık, Gürsel Kıranoğlu, Hacı Hasan Bildik, Hakan Kütükçü, Halil Demirci, Hasan Yalçın, Hüseyin Aydoğdu, Hüseyin Özsoy, İbrahim Çiftçi, İbrahim Maden, İbrahim Yağcı, İrfan Aksekili, İsmail Ethem Maden, Kenan Sedir, Kıymet Danacı, Mehmet Akseli, Mehmet Patır, Mustafa Okumuş, Resul Gökdemir, Satı Karakoç, Selahattin Yalçınkaya, Selahattin Yılmaz, Selami Ünür, Serdar Ünür, Tuğba Yılmaz, Turan Sezer, Yasin Demir, Yaşar Tüncel, Yavuz Koçak ve Zekeriya Karakaş.İYİ Parti Akyurt İlçe Yönetimi Belli Oldu 4“Ayrıştırmadan, ötekileştirmeden” İyi Parti Akyurt Kurucu İlçe Başkanı Selami Ünür “milletimizi ayrıştırmadan, ötekileştirmeden, İlçemizde iktidar olmayı, sonrasında ise Sayın Genel Başkanımızı Cumhurbaşkanı olarak taçlandırmayı hedef olarak belirlemiş bir siyasi hareketiz” diye konuştu. Gazetemize İyi Parti kuruluşu ve ilçe çalışmaları hakkında açıklamada bulunan Ünür şöyle konuştu: “Biz İyi Akyurt İlçe Başkanlığı olarak kuruluşumuzun tamamlanmasına müteakip Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener ve Genel Merkezimizin belirleyeceği çalışma prensipleri ile İl Başkanımızın talimatları doğrultusunda öncelikle milletimizi ayrıştırmadan, ötekileştirmeden İlçemizde iktidar olmayı, sonrasında ise Sayın Genel Başkanımızı Cumhurbaşkanı olarak taçlandırmayı hedef olarak belirlemiş bir siyasi hareketiz. Çalışmalarımıza yoğun bir şekilde başlamak önceliğimizdir. Bölge olarak işimizin zor ve çetin olduğunun bilincindeyiz, ülkemizin ve milletimizin hizmetkarlığına talibiz ve başaracağız. İstemek veya hedef koymak başarının yarısıdır düsturu ile hareket edip İlçe Başkanlığı’mızın açılışı ile birlikte çalışmalarımız hedeflerimiz doğrultusunda başlayacaktır. Allah çıktığımız bu kutlu yolda işimizi rast getirsin, iyiler kazansın temennisiyle, şaibesiz, tertemiz, herhangi bir yorgunluğa uğramamış kadrolarımızın başarılı olacağına dair inancımı bir kez daha belirtiyorum.“Birçok engelle karşılaştık” Akyurt İlçe Teşkilatı Kurucular Kurulu heyetinin teşekkülü için çok çalışarak mükemmel bir kadro oluşturmuş durumdayız. Milletimize hizmet için çıktığımız bu kutlu ve mukaddes yolda bir çok kez engellerle karşılaştık, Sn. Genel Başkanımız ve çok değerli çalışma arkadaşlarının feraseti ve engin sağduyusu ile her türlü meşakkati aşarak bugünlere geldik.Ülkemiz ve etrafımızın ateş çemberi olduğunun bilinci ve Yüce Milletimizin sağduyusu ile bu sıkıntılı sürecin İyi Parti iktidarında son bulacağına dair inancımı tekrar belirterek Akyurt’umuzda ve Ülkemizde İYİ’lerin, İYİ’lerle birlikte başaracağını, başarması gerektiğini tekrar vurguluyor, 2018 yılının Ülkemiz, Türk-İslam alemi ve insanlık için sevgi, barış ve hürriyetin egemen olduğu İYİ bir yıl olmasını temenni ediyorum. Sefer bizden, Zafer Allah’tan, takdir Büyük Türk Millet’inden”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.