DOLAR 16,3540 1.71%
EURO 17,5027 0.96%
ALTIN 971,730,59
BITCOIN 4825472,11%
Ankara
21°

AZ BULUTLU

20:31

AKŞAM'A KALAN SÜRE

Geleneksel Okçuluk Spor Kulübü Derneği Başkanı Ahu: “Geçmişten geleceğe köprü oluyoruz”
  • Ufuk Gazetesi
  • Yaşam
  • Geleneksel Okçuluk Spor Kulübü Derneği Başkanı Ahu: “Geçmişten geleceğe köprü oluyoruz”

Geleneksel Okçuluk Spor Kulübü Derneği Başkanı Ahu: “Geçmişten geleceğe köprü oluyoruz”

ABONE OL
Mayıs 11, 2022 17:36
Geleneksel Okçuluk Spor Kulübü Derneği Başkanı Ahu: “Geçmişten geleceğe köprü oluyoruz”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bursa’da faaliyet gösteren Geleneksel Okçuluk Spor Kulübü Derneği, Bursa Büyükşehir Belediyesi destekleri ve Bursa Kent Konseri tarafından düzenlenen Türk Dünyası Temalı 5. Bursa Geleneksel El Sanatları Festivali’nde yerini aldı.

Beyza SAKAR/ BURSA İGFA- Bursa 2022 Türk Dünyası Kültür Başkenti etkinlikleri kapsamında Merinos Atatürk Kültür Merkezi’nde 11-15 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen, Türk Dünyası Temalı 5. Bursa Geleneksel El Sanatları Festivali’ne katılan Bursa Geleneksel Okçuluk Spor Kulübü Derneği, ata mirası olan geleneksel okçuluk sporuyla çocukların gelişimine katkı sağlamaya devam ediyor. 

Geleneksel Okçuluk Spor Kulübü Derneği Başkanı Ahu: “Geçmişten geleceğe köprü oluyoruz” 3

Okçuluk sporu ile ilgili açıklamada bulunan Bursa Geleneksel Okçuluk Spor Kulübü Derneği Akın Ahu, “Geçmişten geleceğe köprü olmaya devam ediyoruz. Aynı zamanda gelecek nesil çocuklarımıza da gelenek ve kültürlerimizi yaşatmayla alakalı desteklerde bulunuyoruz. Çocuklarımızın dikkat dağınıklığına, odaklanmasına ve konsantrasyonuna faydalı olmak için çalışıyoruz. Ayrıca çocuklar geleneksel okçuluk kurslarında sosyal faaliyet içinde olmuş oluyorlar. Türkiye’nin çeşitli yerlerinde de yarışmalara katılıyoruz. Bu işi severek yapıyor, mutlu ve huzurlu bir şekilde bu alanda çalışmaya devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı. 

Geleneksel Okçuluk Spor Kulübü Derneği Başkanı Ahu: “Geçmişten geleceğe köprü oluyoruz” 4

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP