1. Haberler
  2. Dizi
  3. Fallout Dizisinin Devamı Onaylandı! 2. Sezon Ne Zaman?

Fallout Dizisinin Devamı Onaylandı! 2. Sezon Ne Zaman?

featured
service

Amazon, Fallout’un 10 Nisan 2024’te prömiyerinden kısa süre sonra sezon 2’nin onayını duyurdu. Dizi, prömiyerinden sadece dört gün sonra Prime Video’nun en çok izlenen üç yapımı arasına girdi ve Lord of the Rings’in yeniden başlatılması olan Rings of Power’dan bu yana en çok izlenen dizi oldu.

Westworld’ün yapımcıları Jonathan Nolan ve Lisa Joy’un da dahil olduğu dizi, karmaşık hikayesi ve distopik atmosferiyle hem oyuncuları hem de dizi izleyicilerini memnun etti. Dizinin başarısı o kadar büyük oldu ki, Amazon yeni sezon hakkında resmi açıklama yaptı.

Amazon Prime Video’da ekranlara gelen Fallout ile ilgili bilinenler şöyle:

  • Fallout, 10 Nisan 2024’teki prömiyerinden bir hafta sonra ikinci sezon onayı aldı.
  • Yayıncıya göre dizi, ilk dört gün içinde Prime Video’nun en çok izlenen ilk üç yapımı arasına girdi ve Lord of the Rings dizisinden bu yana en çok izlenen dizi oldu.
  • İkinci sezonun yayın tarihi, Prime Video’nun bu popüler diziyi ne kadar hızlı devam ettirmek isteğine bağlı. Ancak her halükarda, hayranların bir süre beklemeleri gerekecek.
  • İlk sezon çekimlerine 2022 ortalarında başlandı ve ağır post-prodüksiyon süreci nedeniyle bölümler ancak bir buçuk yıl sonra Nisan 2024’te yayınlandı. Bu süreci hesaba katarsak, Fallout’un 2025 sonundan önce geri dönmesini bekleyebiliriz.
  • Ella Purnell (Lucy MacLean), Aaron Moten (Maximus), Walton Goggins (The Ghoul), Kyle MacLachlan (Hank MacLean) gibi ana oyuncuların çoğunun yeni sezonda da yer alması bekleniyor.
Fallout Dizisinin Devamı Onaylandı! 2. Sezon Ne Zaman?