1. Haberler
  2. Spor
  3. EURO 2024 Yarı Final ve Final Heyecanı Ankara’da Dev Ekranda!

EURO 2024 Yarı Final ve Final Heyecanı Ankara’da Dev Ekranda!

featured
service

Ankara Büyükşehir Belediyesi, EURO 2024 Yarı Final ve Final maçlarını dev ekranda izleme fırsatı sunuyor. Başkentliler, bu büyük futbol heyecanını Atatürk Orman Çiftliği Doğal Yaşam Parkı’nda birlikte yaşayacak.

İspanya-Fransa Maçı Dev Ekranda

9 Temmuz 2024 tarihinde saat: 22:00’da başlayacak olan Euro 2024 İspanya-Fransa karşılaşması Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin kurmuş olduğu dev ekrandan izlenebilecek. Yine 10 Temmuz 2024 tarihinde oynanacak olan Hollanda-İngiltere karşılaşması da dev ekrandan yayınlanacak, bu karşılaşma da saat:22:00’da başlayacak.

Euro 2024 final karşılaşması dev ekranda

İspanya-Fransa ile Hollanda-İngiltere maçlarının galipleri de 14 Temmuz 2024 pazar günü final için sahada olacak. Bu karşılaşma da yine Atatürk Orman Çiftliği Doğal Yaşam Parkı’nda kurulacak olan dev ekrandan izlenebilecek.

Ankara’nın gözde mekanlarından biri olan Atatürk Orman Çiftliği Doğal Yaşam Parkı, bu özel etkinliğe ev sahipliği yapacak.

EURO 2024 Yarı Final ve Final Heyecanı Ankara’da Dev Ekranda!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.