EÜ’de “Uluslararası Katılım II. Foniyatri Sempozyumu” düzenlenecek
 • Ufuk Gazetesi
 • Yerel
 • EÜ’de “Uluslararası Katılım II. Foniyatri Sempozyumu” düzenlenecek

EÜ’de “Uluslararası Katılım II. Foniyatri Sempozyumu” düzenlenecek

ABONE OL
Aralık 24, 2021 17:26
EÜ’de “Uluslararası Katılım II. Foniyatri Sempozyumu” düzenlenecek
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ege Üniversitesi (EÜ) Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz (KBB) Hastalıkları Anabilim Dalı tarafından “Uluslararası Katılım II. Foniyatri Sempozyumu” düzenlenecek.

İZMİR (İGFA)- Sempozyum, 25-26 Aralık tarihlerinde EÜ Muhittin Erel Amfisinde 09.00-17.15 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Ses hastalıkları tanı, tedavi ve müdahale yöntemlerine ilişkin konuların tartışılacağı sempozyumun ilk günü yüz yüze ikinci günü çevrimiçi yapılacak.

Sempozyumun başkanlığını Ege Üniversitesi (EÜ) Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Mehmet Fatih Öğüt ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi KBB Hastalıkları Kliniği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Akif Kılıç üstleniyor. İki gün devam edecek sempozyumda “İletişim Bozukluklarının Sınıflandırılması”, “Ses ve Konuşma Fizyolojisi”, “Dil ve Konuşma Bozukluğu Olan Çocukların Okulda Yaşadıkları Sorunlar” ve “Ses Bozuklarında Tedavi Yöntemleri” konularında alanında uzman konuşmacılar ve akademisyenler sunumlar yapacak.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


  HIZLI YORUM YAP

  rk

  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.