1. Haberler
  2. Etimesgut
  3. Etimesgut Kent Tiyatrosu İçin Seçmeler Başlıyor

Etimesgut Kent Tiyatrosu İçin Seçmeler Başlıyor

featured
service

Etimesgut Belediyesi, şehrin ve insanın hikayesini sahneye taşımak isteyen tüm tiyatro tutkunlarını Kent Tiyatrosu seçmelerine davet ediyor. Uzman sanatçı ve akademisyenlerden oluşan jüri tarafından gerçekleştirilecek sınavlar, 24-28 Temmuz tarihleri arasında yapılacak.

Etimesgut’a yakışır bir tiyatro oluşturma hedefiyle yola çıkan Kent Tiyatrosu, sınavların ardından Ekim ayında perde açarak seyircisi ile buluşacak. Kent Tiyatrosu, kendi çalışmalarının yanı sıra çeşitli kültür-sanat repertuvarı hazırlıklarını da sürdürüyor. Drama grupları, senaryo ve oyun yazarlığı kursları ile oyunculuk eğitimleri için hazırlıklar hız kesmeden devam ediyor. Tiyatro severler, bu tarihi yolculuğun ilk adımlarını atmak için gün sayıyor.

Sanatçı (Oyuncu) ve Sahne Amirliği alanında gerçekleştirilecek olan sınavların ayrıntılarına https://www.etimesgutkenttiyatrosu.com/ adresinden erişim sağlayabilirsiniz.

Etimesgut Kent Tiyatrosu İçin Seçmeler Başlıyor 1
Etimesgut Kent Tiyatrosu İçin Seçmeler Başlıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.