1. Haberler
  2. Etimesgut
  3. Etimesgut Belediye Başkan Yardımcısı Muhtarlarla Buluştu

Etimesgut Belediye Başkan Yardımcısı Muhtarlarla Buluştu

featured
service

Etimesgut Belediyesi Başkan Yardımcısı Ebru Keyvan, birim müdürleri ile birlikte Kent Konseyi’nde muhtarlarla bir araya gelerek görüş, öneri ve taleplerini dinledi. Başkan Yardımcısı Keyvan, ilçedeki mahallelerin güncel durumlarını öğrenmek ve muhtarların önerilerini dinlemek amacıyla düzenlenen istişare toplantısında, muhtarların talep ve isteklerini dikkatle dinleyerek notlar aldı. Bu notları birim müdürlerine aktararak ön talimatlar verdi.

Toplantıda karşılıklı fikir alışverişinde bulunan Keyvan, “Muhtarlık Birimi, yerel demokrasinin en önemli ayağıdır. Çünkü sizler, vatandaşların talep ve isteklerini öğrenme konusunda belediye ile bir köprü vazifesi görmektesiniz. Bir bakıma mahallelerimizdeki gözümüz ve kulağımızsınız. Muhtarlık Birimleri vatandaşlarımızın gözünde devleti ve resmi kurumları temsil eden bir işleve sahiptir. Bu bağlamda mahallelerimizin sorunlarını öncelikle sizlerden öğrenerek çözüm üretmek ve işbirliği içerisinde hareket etmek istiyoruz. Geniş bir alana yayılan hizmet ağımızı daha iyi yönetebilmek için sizlerin fikir ve önerileri, sorumlu olduğunuz mahallelerdeki vatandaşlarımızın sorunlarının anında çözümü için sağlıklı bir iletişim içerisinde olmalı ve birlikte hareket etmeliyiz” dedi.

Toplantıda tek tek söz alan muhtarlar, kendi temsil ettikleri mahallelerdeki güncel durumları Başkan Yardımcısı Keyvan’a aktararak, görüş ve önerilerini paylaştılar. Muhtarlar, sorunlarının dinlenmesinden ve çözüm sürecine katkı sağlamaktan dolayı memnuniyetlerini dile getirerek teşekkürlerini ilettiler.

Etimesgut Belediye Başkan Yardımcısı Muhtarlarla Buluştu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.