Çizim Masası

Çizim Masası

ABONE OL
Mart 20, 2023 14:28
Çizim Masası
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çizim masası, farklı yüksekliklerde ayarlanabilir ayaklara sahip bir masadır. Hızlı eskizler veya çizimler yapması gereken sanatçılar ve meslek grupları için kullanılmaktadır. Çizim masası düz bir yüzeye ve ayarlanabilir ayaklara sahiptir. Ayaklar, masayı hemen hemen her pozisyonda kullanmanıza izin veren farklı yüksekliklerde ayarlanabilir. Bu, hızlı eskizler veya çizimler yapması gereken ve çalışırken ellerini kağıttan çekmek istemeyen kişiler için çok önemlidir.

Çizim masası, düz bir yüzeye çizim yapmanızı sağlayan bir ekipman parçasıdır. En yaygın tip, ayarlanabilir çizim masasıdır. İstediğiniz yüksekliğe yükseltilebilen veya alçaltılabilen ve bacakların etrafında döndürülebilen ayarlanabilir bir üst kısmı vardır. Bu modeller farklı yükseklik ve açılarda çizim yapmak isteyenler için tasarlanmıştır.

Çizim Masası Seçenekleri

Çizim masası, çizim yapmak için kullanabileceğiniz bir yüzeydir. Bazı insanlar işleri için bu masaları kullanmaktadır. Çizim masaları birçok şekil ve boyutta tasarlanmıştır. Bu masalar genellikle ahşap veya metalden yapılmaktadır.

Çizim masası, üzerinde çizim yapmanıza veya boyama yapmanıza izin veren büyük bir masadır. Eğimli bir tepesi ve masanın önünde kağıdınızı koyabileceğiniz bir çıkıntısı vardır. Yağlı boya ve sulu boya dahil olmak üzere birçok farklı sanat türü için https://www.hobi24.com/isikli-masalar sayfasından bir çizim masası alabilirsiniz.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.