fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  7,6604
 • EURO
  8,9115
 • ALTIN
  458,62
 • BIST
  1,1633
Çimen: Yatırım yapmanın tam zamanı

Çimen: Yatırım yapmanın tam zamanı

Akyurt’un en geniş gayrimenkul portföyüne sahip olduklarını belirten Çimen İnşaat Emlak sahibi genç girişimci Musa Çimen, yatırım yapmanın tam zamanı olduğunu söyledi. İlçede talebi karşılayacak konut bulunmadığına da dikkat çeken Çimen yeni projelere başlayacaklarını duyurdu.

KALİTEYİ KALİTELİ YAŞATMAK İÇİN…
Gerçekleştirdikleri projeleri kısa sürede tamamlayarak ilçede örnek gösterilen firmalar arasında yer aldıklarını belirten Çimen, “Güven her yerden alınmaz sloganımızla yola çıkarak, müşterilerimize her zaman kaliteyi kaliteli yaşatma hedefindeyiz. Üretmiş olduğumuz konutlarda bugüne kadar %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile hareket ettik. Konut inşasında kullanılan malzeme ve işçilik konutun kalitesini belirleyen ve ayrıcalıklı kılan unsurlar arasında yer alıyor. Tüm konutlarımızı bu anlayış ile hareket ederek teslim ettik. Bazı aileler birikimleri ile, bazıları ise uzun yıllar süren krediler ile ev sahibi oluyor. Konut yıllarca verilen emeğin karşılığını oluşturuyor. Bizler de bu bilinçle ailelerimizi emeklerinin karşılığı olan kaliteli konutlarda yaşatmak istiyoruz” dedi.

KONUT ALMANIN TAM ZAMANI
Geride bıraktığımız yılda inşaat sektörünün daralma yaşadığını ve üretilen konut sayısının da buna bağlı olarak azaldığını belirten Musa Çimen, kredi faizlerinin düşmesi nedeniyle konut almanın tam zamanı olduğunu söyledi. Çimen, “Artan maliyetler nedeniyle konut fiyatları her geçen gün artış gösteriyor, kredi faizlerinde indirime gidilmesi nedeniyle konut almayı düşünen vatandaşların bu fırsatı iyi değerlendirmesi gerekiyor” dedi.

GAYRİMENKUL DEĞER KAZANACAK
İlçedeki emlak sektörü hakkında da düşüncelerini paylaşan Musa Çimen, Akyurt’un bulunduğu konum itibariyle Ankara’nın en özel ilçeleri arasında yer aldığını ifade etti. Akyurt’un yakın gelecekte gelişiminin ivme kazanacağını belirten Çimen “Akyurt konumu itibariyle çevre ilçelere göre önemli bir noktada yer alıyor. Bunda hükümetin gerçekleştirmiş olduğu yatırımların büyük payı var. Uluslararası Fuar Alanı, Polis Meslek Yüksekokulu tamamlandığında gelişim ivme kazanacak. Diğer taraftan Akyurt Belediyesi’nin açıklamış olduğu ve ilçenin neredeyse tüm ihtiyaçlarını çözüme kavuşturacak olan 20 proje Akyurtlunun da yaşam kalitesini artıracak. Kentsel dönüşüm, gençlik merkezi, millet bahçesi gibi projeler gayrimenkul değerlerinde artışa neden olacak, bugün gayrimenkule yapılacak olan yatırım, yatırımcısına büyük kazanç sağlayacak” şeklinde konuştu.

4 TİCARİ + 16 KONUTLUK PROJE BAŞLADI

Musa Çimen, Akyurt Nurettin Cankurtaran Caddesi’nde 4 ticari + 16 konutluk projeye başladıklarını, talebi karşılamak için ise yeni projelerin hazırlıklarına başladıklarını söyledi.

2003 yılından bugüne gayrimenkul ve inşaat sektöründe faaliyetlerini sürdüren Çimen İnşaat Emlak’ın sahibi Musa Çimen bugüne kadar birçok projeyi hayata geçirdiklerini ifade ederek “Vatandaşlarımızı gayrimenkul sahibi yapmanın gururunu yaşıyoruz” dedi. Nurettin Cankurtaran Caddesi’nde 4 ticari ve 16 konutun yer aldığı yeni bir projeye daha başladıklarını duyuran Çimen, “Üretimin azalması nedeniyle şu anda konut ihtiyacı karşılanamıyor. Bu talebe yanıt verebilmek amacıyla çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. Kısa süre içerisinde yeni projelerimizi de hayata geçirmeyi planlıyoruz” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı
2020-09-18 17:34:37
2020-09-01 11:14:34
2020-09-01 10:45:57
Hacı Ahmet pehlivan: Kalemin güçlü olsun
2020-08-24 19:27:13